Aktualności

10.09.2018

TERMINARZ TRENINGÓW SEKCJI MOS NA ROK 2018/2019

TERMINARZ TRENINGÓW SEKCJI MOS NA ROK 2018/2019

Zajęcia będą odbywały się:
- MOS - hala MOS nr 6 ul. Rogalińska 2
MOS/Siłownia - siłownia III L.O. ul. Rogalińska 2 (wejście przez MOS)
III L.O. - Sala III L.O. ul. Rogalińska 2 (wejście przez MOS)
SP 388 - ul. Deotymy 25/33
SP 26 - Szkoła Podstawowa nr 26 ul. Miedziana 8

SEKCJA MĘSKA

II Liga Krzysztof Wójcik

Poniedziałek 19:30-21:00 Siłownia

Czwartek      17.30-19.00 Siłownia

Czwartek      19:00-21:15 MOS

Piątek          19:30-21:00 MOS

Sobota         17:00-19:00 MOS

 

Junior I Konrad Cop

Poniedziałek  19:30-21:00 MOS

Wtorek         17:00-18:30 MOS

Środa           19:00-21:15 MOS

Czwartek      20:00-21:30 III LO

Sobota         09:30-11:00 SP388

 

Junior II Miłosz Raba

Wtorek        18:30-20:00 III LO

Czwartek     18:30-20:00 III LO

Piątek          18:00-19:30 SP 388

Sobota         14:45-15:30 MOS

Sobota         15:30-17:00 MOS

 

Kadet I Tomasz Keller

Poniedziałek  18:00-19:30 MOS

Środa            17:00-18:30 Siłownia

Środa            18:30-20:00 III LO

Czwartek       16:30-18:00 SP388

Piątek           18:00-19:30 MOS

Sobota          10:30-12:00 MOS

 

Kadet II Marcin Jackowicz

Wtorek          17:00-18:30 III LO

Wtorek          18.30-20.00 Siłownia

Czwartek       18:00-19:30 SP388

Piątek            18:00-19:30 SP388

Sobota           12:30-14:45 MOS

 

Kadet III Dariusz Urbański

Poniedziałek   19:30-21:00 III LO

Środa            19:30-21:00 III LO

Sobota           09:00-10:30 MOS

 

Młodzik I Adam Nowik

Poniedziałek   18:30-20:00 III LO

Czwartek        17:00-18:30 III LO

Piątek            18:00-19:30 SP388

Sobota           13:30-15:00 III LO

 

Młodzik II Konrad Nassalski

Poniedziałek   18:45-20:15 SP388

Czwartek       18:00-19:30 SP388

Sobota          13:00-14:30 SP26

 

Chłopcy Mini ‘06 Damian Włoch

Wtorek         18:00-19:30 SP388

Czwartek      16:30-18:00 SP388

Sobota         09:00-10:30 III LO

 

Chłopcy Mini ’07 Dariusz Urbański

Środa          16:30-18:00 SP388

Piątek          15:00-16:30 MOS

Sobota         10:30-12:00 III LO

 

Chłopcy Mini ’08 Paweł Wasilewski

Poniedziałek  15:00-16:30 MOS

Wtorek         15:30-17:00 MOS

Piątek           15:00-16:30 MOS

 

Chłopcy średniozaawansowani młodsi ‘03’04’05 Miłosz Raba

Wtorek         16:30-18:00 SP388

Środa           16:30-18:00 SP388

 

Chłopcy średniozaawansowani starsi ‘99’00’01’02 Miłosz Raba

Środa          18:00-19:30 SP388

Piątek          16:30-18:00 SP388

 

Trener przygotowania siłowego:

B. Kruszewski JUNIOR I

Poniedziałek  18:00-19.30 Siłownia

Czwartek       18:30-20.00 Siłownia

 

Marcin Jackowicz JUNIOR II

Wtorek         20:00-21:30 Siłownia

 

Chłopcy ‘06’07’08 Piotr Kędracki

Wtorek         17.10-18.40 SP 4

Czwartek      17.10-18.40 SP 4

 

SEKCJA ŻEŃSKA

Juniorka Janusz Patriak

Poniedziałek  16:30-18:00 MOS

Poniedziałek  18:00-19:30 Mała III LO

Środa           16:45-19:00 MOS

Czwartek      16:30-18:00 SP388

Piątek          16:30-18:00 MOS

Piątek          18:00-19:30 Siłownia

Sobota         09:00-10:30 SP388

 

Kadetka Stanisław Lizińczyk

Poniedziałek  17:00-18:30 III LO

Wtorek         18:30-20:45 MOS

Środa           17:00-18:30 III LO

Środa           18:30-20:00 Siłownia

Czwartek      16:45-19:00 MOS

Piątek          18:30-20:45 III LO

 

Młodziczka Jakub Miecznikowski

Wtorek        18:30-20:00 Mała III LO

Wtorek        20:00-21:30 III LO

Środa          16:30-18:00 SP388

Środa          18:00-19:30 SP388

Piątek         16:30-18:00 SP388

Sobota        09:00-11:15 SP388

 

Dz. Mini ’06 Radosław Krukowski

Poniedziałek  16:30-18:45 SP388

Wtorek         16:30-18:45 SP388

Czwartek      15:15-16:45 MOS

Czwartek      16:45-18:15 Mała III LO

Piątek          16:30-18:00 III LO

 

Dziewczęta Mini ’07 Aleksandra Kibitlewska

Poniedziałek  16:30-18:00 SP388

Wtorek         16:30-18:00 SP388

Środa           15:15-16:45 MOS

Sobota         12:00-13:30 III LO

 

Dziewczęta Mini ’08 Małgorzata Dzido

Poniedziałek  15:00-16:30 MOS

Wtorek         15:30-17:00 MOS

Środa           15:15-16:45 MOS

Piątek           16:30-18:00 SP388

 

Dziewczęta średniozaawansowane młodsze 03’04’05 Magda Gryko

Wtorek         18:00-19:30 SP388

Czwartek      18:00-19:30 SP388

 

Dziewczęta średniozaawansowane starsze 02’01’00’99 Magda Gryko

Poniedziałek  16:30-18:00 SP388

Czwartek       19:30-21:00 SP388

 

Gry i zabawy siatkarskie Jadwiga Zadruska

Poniedziałek  13:30-15:30 SP388

Piątek           11:30-14:00 SP388

 

Dziewczęta ‘06’07’08 Piotr Kędracki

Wtorek         15.40-17.10 SP 4

Czwartek      15.40-17.10 SP 4

 

 

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy