Aktualności

31.08.2019

TERMINARZ TRENINGÓW SEKCJI MĘSKIEJ I ŻEŃSKIEJ MOS WOLA W R.SZK. 2019-2020

TERMINARZ TRENINGÓW SEKCJI MOS w roku szk. 2019-2020

Zajęcia będą odbywały się:
- MOS - hala MOS nr 6 ul. Rogalińska 2
MOS/Siłownia - siłownia III L.O. ul. Rogalińska 2 (wejście przez MOS)
III L.O. - Sala III L.O. ul. Rogalińska 2 (wejście przez MOS)
SP 388 - ul. Deotymy 25/33
SP 26 - Szkoła Podstawowa nr 26 ul. Miedziana 8

SEKCJA MĘSKA

II Liga Krzysztof Wójcik
Poniedziałek  19:30-21:00 Siłownia
Czwartek      17:15-18:45 Siłownia
Czwartek      18:45-21:00 MOS
Piątek          19:00-21:15 MOS
Sobota         17:15-19:30 MOS

Junior I Konrad Cop
Poniedziałek  18:45-21:00 MOS
Wtorek         16:45-19:00 MOS
Środa           19:00-21:15 MOS
Sobota          09:00-10:30 MOS

Junior II Adam Nowik
Poniedziałek 20:00-21:30 III LO
Wtorek        17:00-18:30 III LO
Czwartek     20:00-21:30 III LO
Sobota        12:45-14:15 MOS

Kadet I Marcin Jackowicz
Poniedziałek 18:30-20:00 III LO
Wtorek        18:30-20:00 III LO
Wtorek        20:00-21:30 Siłownia
Czwartek     18:00-19:30 SP 388
Piątek         16:45-19:00 MOS
Sobota        10:30-12:45 MOS
Sobota        12:45-13:30 Siłownia

Kadet II Tomasz Keller
Poniedziałek 16:30-18:00 SP 388
Wtorek         18:00-19:30 SP 388
Środa           17:00-18:30 III LO
Środa           18:30-20:00 Siłownia
Czwartek      18:30-20:00 III LO
Sobota         14:15-15:45 MOS

Kadet III Robert Szumowski
Wtorek   18:00-19:30 SP 388
Środa     18:30-20:00 III LO
Środa     20:00-20:45 III LO
Sobota   10:30-12:00 Siłownia
Sobota   12:00-13:30 III LO

Młodzik I Konrad Nassalski
Poniedziałek 18:45-20:15 SP 388
Czwartek      18:00-19:30 SP 388
Sobota         12:00-13:30 III LO MAŁA SALA
Sobota         13:30-15:00 III LO

Młodzik II Damian Włoch
Środa  18:00-19:30 SP 388
Piątek  18:00-19:30 SP 388
Sobota 09:00-10:30 III LO
Sobota 10:30-12:00 III LO MAŁA SALA

Chłopcy Mini ‘07 Mateusz Behr
Wtorek    19:30-21:00 SP 388
Czwartek 16:30-18:00 SP 388
Sobota     09:00-10:30 SP 388

Chłopcy Mini ’08 Robert Szumowski
Wtorek     16:30-18:00 SP 388
Czwartek  16:30-18:00 SP 388
Piątek       16:30-18:00 SP 388

Chłopcy Mini ’09 Miłosz Raba
Środa 16.30-18.00 SP 388
Piątek 15:15-16:45 MOS

Chłopcy średniozaawansowani młodsi ’04’05’06 Miłosz Raba
Środa 18:00-19:30 SP 388
Piątek 18:00-19:30 SP 388

Chłopcy średniozaawansowani starsi ’01’02’03 Miłosz Raba
Wtorek     16:30-18:00 SP 388
Czwartek  18:00-19:30 SP 388

Trener przygotowania siłowego:
B. Kruszewski JUNIOR I
Poniedziałek  18:00-19.30 Siłownia
Czwartek       18:45-20:15 Siłownia

SEKCJA ŻEŃSKA

Juniorka Stanisław Lizińczyk
Poniedziałek  16:45-19:00 MOS
Wtorek         18:30-20:00 Siłownia
Wtorek         20:00-21:30 III LO
Środa           15:15-16.45 MOS
Czwartek      16:45-19:00 MOS
Piątek           19:15-20:00 III LO
Piątek           20:00-21:30 III LO

Kadetka Janusz Patriak
Poniedziałek  16:30-18:00 SP 388
Wtorek         18:45-21:00 MOS
Piątek          18:00-19:30 SP 388
Sobota         09:00-10:30 Siłownia
Sobota         10:30-12:00 III LO

Młodziczka I Jakub Miecznikowski
Poniedziałek 16:15-17:00 III LO MAŁA SALA
Poniedziałek 17:00-18:30 III LO
Wtorek        18:00-19:30 SP 388
Środa          16:45-19:00 MOS
Czwartek     19:30-21:00 SP 388
Piątek          17:45-18:30 III LO MAŁA SALA
Piątek          18:30-20:00 III LO
Sobota         09:00-10:30 SP 388

Młodziczka II Radosław Krukowski
Poniedziałek 16:30-18:45 SP 388
Środa           18:00-20:15 SP 388
Czwartek      17:00-18:30 III LO
Piątek          17:00-18:30 III LO

Dz. Mini ’07 Aleksandra Kibitlewska
Wtorek     16:30-18:00 SP 388
Środa 16:30-18.00 III LO MAŁA S.
Czwartek  16:30-18:00 SP 388
Sobota     09:00-10:30 SP 388

Dz. Mini ’08 Katarzyna Kowalska
Wtorek    15:15-16:45 MOS
Czwartek 15:15-16:45 MOS
Sobota    11:00-12:30 SP 388

Dz. Mini ’09 Małgorzata Dzido
Poniedziałek 15:15-16:45 MOS
Środa          16:30-18:00 SP 388
Piątek          15:15-16:45 MOS

Dziewczęta średniozaawansowane młodsz’04’05’06 J. Patriak
Środa       19:30-21:00 SP 388
Piątek       16:30-18:00 SP 388

Dziewczęta średniozaawansowane starsze ’01’02’03 Katarzyna Kowalska
Środa     16:30-18:00 SP 388
Piątek     16:30-18:00 SP 388

Gry i zabawy siatkarskie Młodsza Jadwiga Zadruska
Wtorek    14:00-15:30 SP 388
Czwartek 14:00-15:30 SP 388

Gry i zabawy siatkarskie Starsza Jadwiga Zadruska
Wtorek    12:30-14:00 SP 388
Czwartek 12:30-14:00 SP 388

 

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy