Siatkarki MOS Wola przegrały 2:3 z AZS Uniwersytet Rzeszowski w turnieju o II ligę

Po dramatycznym meczu siatkarki MOS Wola przegrały 2:3 z AZS Uniwersytet Rzeszowski, w drugim dniu turnieju finałowego o wejście do II ligi. W niedzielę ostatni mecz, z AZS Politechniką Śląską Gliwice.

MOS Wola - AZS Uniwersytet Rzeszowski 2:3

Siatkarki MOS Wola grały dzisiaj bardzo nierówno i ostatecznie przegrały wyrównany mecz 2:3. W pierwszym secie , po przeciętnej grze, siatkarki z Woli prowadziły 24:19 i... w jednym ustawieniu przegrały seta 24:26. W końcówce brakowało przyjęcia, a kiedy już udało się przyjąć zagrywke, to zawód sprawiały atakujące.

W drugiej partii siatkarki z Woli znacznie poprawiły zagrywkę i okazało się, że rywalki nie mogą sobie zupełnie z tym poradzić. Set wygrany wyraźnie przez Wolę.

W pozostałych partiach nasze siatkarki grały nierówno. Nie potrafiły dłużej utrzymać odpowiedniego poziomu gry. Po udanych akacjach następowała dziwna niemoc i tracone seriami punkty. Szkoda tego meczu, bo z powodzeniem mógł być wygrany.

W drugim meczu AZS Politechnika Śląska pokonał 3:0 Czarnych Słupsk i prowadzi bez starty seta.