Aktualności

04.09.2018

Plan tymczasowy od 05.09 do 08.09.2018

Hala III LO nieczynna do 14.09.2018 r. Treningi do ustalenia z trenerem.

TERMINARZ TRENINGÓW SEKCJI MOS NA ROK 2018/2019

Plan zajęć obowiązuje od 05.09.2018r. do 08.09.2018r.

Zajęcia będą odbywały się:
- MOS - hala MOS nr 6 ul. Rogalińska 2
- MOS/Siłownia - siłownia III L.O. ul. Rogalińska 2 (wejście przez MOS)
- III L.O. - Sala III L.O. ul. Rogalińska 2 (wejście przez MOS)
- SP 388 - ul. Deotymy 25/33
- SP 26 - Szkoła Podstawowa nr 26 ul. Miedziana 8
 
SEKCJA MĘSKA
 
II Liga            Krzysztof Wójcik                
Poniedziałek   19:30-21:00   Siłownia        
Czwartek        17.30-19.00    Siłownia        
Czwartek        19:00-21:15    MOS              
Piątek             19:30-21:00    MOS              
Sobota            17:00-19:00    MOS   
          
Junior I         Konrad Cop                        
Poniedziałek   19:30-21:00    MOS              
Wtorek            17:00-18:30    MOS              
Środa              19:00-21:15    MOS              
Czwartek         20:00-21:30    III LO            
Sobota            09:30-11:00    SP388            
 
Junior II        Miłosz Raba                         
Wtorek            18:30-20:00    III LO            
Czwartek        18:30-20:00    III LO            
Piątek             18:00-19:30    SP 388                       
Sobota            14:45-15:30    MOS              
Sobota            15:30-17:00    MOS              
 
Kadet I           Tomasz Keller                     
Poniedziałek   18:00-19:30    MOS              
Środa              17:00-18:30    Siłownia         
Środa              18:30-20:00    III LO            
Czwartek         16:30-18:00    SP388            
Piątek              18:00-19:30    MOS              
Sobota            10:30-12:00    MOS              
 
Kadet II         Marcin Jackowicz               
Wtorek            17:00-18:30    III LO            
Wtorek            18.30-20.00    Siłownia         
Czwartek         18:00-19:30    SP388            
Piątek              18:00-19:30    SP388
Sobota             12:30-14:45    MOS              
 
Kadet III        Dariusz Urbański                
Poniedziałek   19:30-21:00     III LO            
Środa              19:30-21:00     III LO            
Sobota             09:00-10:30    MOS              
 
Młodzik I       Adam Nowik                        
Poniedziałek   18:30-20:00     III LO            
Czwartek         17:00-18:30    III LO            
Piątek              18:00-19:30    SP388            
Sobota             13:30-15:00    III LO            
                       
Młodzik II      Konrad Nassalski                
Poniedziałek   18:45-20:15    SP388            
Czwartek        18:00-19:30    SP388            
Sobota            13:00-14:30    SP26              
 
Chłopcy Mini ‘06  Damian Włoch             
Wtorek            18:00-19:30    SP388            
Czwartek        16:30-18:00    SP388            
Sobota            09:00-10:30    III LO                        
 
Chłopcy Mini ’07  Dariusz Urbański        
Środa              16:30-18:00    SP388            
Piątek              15:00-16:30    MOS              
Sobota             10:30-12:00    III LO            
 
Chłopcy Mini ’08 Paweł Wasilewski         
Poniedziałek   15:00-16:30    MOS              
Wtorek            15:30-17:00    MOS              
Piątek              15:00-16:30    MOS              
 
Chłopcy średniozaawansowani młodsi ‘03’04’05 Miłosz Raba  4
Wtorek            16:30-18:00    SP388            
Środa              16:30-18:00    SP388            
 
Chłopcy średniozaawansowani starsi ‘99’00’01’02  Miłosz Raba 4
Środa              18:00-19:30    SP388            
Piątek              16:30-18:00    SP388            
 
Trener przygotowania siłowego:
B. Kruszewski JUNIOR I                          
Poniedziałek   18:00-19.30    Siłownia         
Czwartek         18:30-20.00    Siłownia         
 
Marcin Jackowicz JUNIOR II                  
Wtorek            20:00-21:30    Siłownia                  
 
 
SEKCJA ŻEŃSKA
 
Juniorka        Janusz Patriak                     
Poniedziałek   16:30-18:00    MOS              
Poniedziałek   18:00-19:30    Mała III LO   
Środa              16:45-19:00    MOS              
Czwartek         16:30-18:00    SP388            
Piątek              16:30-18:00    MOS              
Piątek              18:00-19:30    Siłownia         
Sobota             09:00-10:30    SP388            
 
Kadetka         Stanisław Lizińczyk            
Poniedziałek   17:00-18:30    III LO            
Wtorek            18:30-20:45    MOS              
Środa              17:00-18:30    III LO            
Środa              18:30-20:00    Siłownia         
Czwartek         16:45-19:00    MOS              
Piątek              18:30-20:45    III LO            
 
Młodziczka    Jakub Miecznikowski         
Wtorek            18:30-20:00    Mała III LO   
Wtorek             20:00-21:30    III LO            
Środa              16:30-18:00    SP388            
Środa              18:00-19:30    SP388            
Piątek              16:30-18:00    SP388            
Sobota             09:00-11:15    SP388            
 
Dz. Mini ’06 Radosław Krukowski           
Poniedziałek   16:30-18:45    SP388            
Wtorek            16:30-18:45    SP388            
Czwartek        15:15-16:45    MOS              
Czwartek        16:45-18:15    Mała III LO   
Piątek             16:30-18:00    III LO            
 
Dziewczęta Mini ’07 Aleksandra Kibitlewska
Poniedziałek   16:30-18:00    SP388            
Wtorek            16:30-18:00    SP388            
Środa              15:15-16:45    MOS              
Sobota            12:00-13:30    III LO            
 
Dziewczęta Mini ’08 Małgorzata Dzido    
Poniedziałek   15:00-16:30    MOS              
Wtorek            15:30-17:00    MOS              
Środa              15:15-16:45    MOS              
Piątek              16:30-18:00    SP388            
 
Dziewczęta średniozaawansowane młodsze 03’04’05 Magda Gryko 4
Poniedziałek   16:30-18:00    SP388            
Czwartek        18:00-19:30    SP388            
 
Dziewczęta średniozaawansowane starsze 02’01’00’99 Magda Gryko 4
Wtorek            18:00-19:30    SP388            
Czwartek         19:30-21:00    SP388            
 
Gry i zabawy siatkarskie Jadwiga Zadruska  (zajęcia rozpoczynają się od dnia 10.09.2018r.)    
Poniedziałek   13:30-15:00    SP388             
Wtorek            14:30-16:00    SP388             
Środa              14:30-16:00    SP388             
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy