Juniorzy MOS Wola z pierwszego miejsca weszli do finałowej czwórki mistrzostw Polski !

Drużyna juniorów wygrała trzeci mecz w turnieju finałowym mistrzostw Polski w Olsztynie. Dzisiaj nasi siatkarze wygrali 3:0 z Mostostalem Kedzierzyn i zajęli pierwsze miejsce w grupie, awansując do pierwszej czwórki mistrzostw Polski !Gratulacje !

MOS Wola - Mostostal Kędzierzyn 3:0 (25:15)(25:21)(27:25)
W meczu o awans podopieczni trenera Gąsiora (zwycięstwo 3:0 dawało im walkę o medale) nie podołali zawodnikom MOS Wola Warszawa. Już od pierwszych piłek spotkania wyraźnie zaznaczyła sie przewaga młodych warszawian. Zawodnicy MMKS nie dawali sobie rady z obroną i tym samym ze skutecznym wyprowadzaniem kontr. Pierwszy set zakończył sie stanem 25:13 dla MOS Wola. Druga partia również należała do podopiecznych trenera Krzysztofa Felczaka, mimo większych trudności jakie sprawiali im rywale. Wśród kędzierzynian wyróżniał sie Wojtowicz, którego wspomagał w ataku Prochera, natomiast w drużynie z Warszawy zwracali na siebie uwagę dobrą grą Strzeżek i Wojtaszek. Przy prowadzeniu 20:18 asa serwisowego zagrał Fabian Drzyzga, który miał dobra passę w polu zagrywki. Ostatni punkt w tej partii zdobył Pawlewicz. Trzecia odsłona meczu była najbardziej wyrównana i pozbawiona większych emocji. Na tablicy wyników bardzo często pokazywał sie remis aż do stanu 25:25. Obydwa zespoły nie ustrzegły sie błędów zarówno na zagrywce jak i w ataku. Końcówka seta jak i cale spotkanie zakończyło sie sukcesem zawodników MOS Wola Warszawa , którzy zdobyli ostatni punkt dzięki autowemu zagraniu Prochora.
MMKS Kędzierzyn-Koźle - MOS Wola Warszawa 0:3
(13:25, 21:25, 25:27)
Składy drużyn:
MMKS: Wójtowicz, Pająk, Prochera, Zarankiewicz, Kowalski, Kapuśniak, Swaczyna (libero) oraz Misiak, Szczużewski, Płocki
MOS Wola: Wojtaszek, Iliński, Michor, Drzyzga, Strzeżek, Pawlewicz, Jonak (libero) oraz Nowocień, Kaczmarek, Żurek

W drugim meczu naszej grupy DelicPol - Joker Piła 2:3
Tabela: miejsce drużyna mecze punkty sety
1 UMKS MOS Wola Warszawa 3 6 9:3
2 KS Joker Piła 3 5 7:5