Juniorzy MOS Wola wygrali 3:1 z Jokerem Piła w drugim dniu mistrzostw

Drużyna juniorów MOS Wola pokonała 3:1 Jokera Piła w drugim dniu turnieju finałowego mistrzostw Polski w Olsztynie.

Drużyna juniorów MOS Wola pokonała 3:1 Jokera Piła w drugim dniu turnieju finałowego mistrzostw Polski w Olsztynie. MOS Wola - Joker Piła 3:1 (25:21)(22:25)(25:19)(25:15) Skład MOS Wola:
Drzyzga, Wojtaszek, Michor, Strzeżek, Pawlewicz, Iliński, Jonak (libero) oraz Nowocień, Kaczmarek, Żurek, Kostrzewa,
W pierwszym secie nasz zespół prowadził nieprzerwanie od stanu 4:3 , do końca seta. Duzo piłek w ataku
kończył Patryk Strzeżek, cięzko zas szła gra w ataku przez środkowych. MOS Wola prowadziła :5, 10:7, 12:8, 14:10, 17:11. Mimo wyraźnej przewagi , na skutek błedów naszej druzyny, zrobiło sie niebezpiecznie 19:18 dla MOS-u. W samej końcówce MOS zagrał uwazniej, dwa asy serwisowe Ilińskiego i set wygrany 25:21.
W drugiej partii gra była wyrównana, ale nieiwlka przewagę miał MOS Wola Było juz 8:4, 9:6, ale Piła doszła na 12:12. W środkowej części seta trwała wyrównana walka., w końcówce lepsi byli jednak zawodnicy Jokera. Set dla Piły 25:22.
Trzecia partia początkowo wyrównana, ale coraz lepiej zaczął funkcjonowac blok MOS-u. Po udanych blokach MOS-u i atakach z kontry MOS prowadził 12:8, 15:10, 18:13, 20:14. Spokojna końcówka i set
25:19.
W czwartym secie przewaga MOS Wola była najwieksza. Dobrymi blokami nas zespół zupełnie zniechęcił do
gry zawodników Jokera.MOS prowadził 8:4, 12:5, 16:6 17:8 i spokojnie rozgrywał koncówkę. Trener
Felczak wpuszczał na boisko wszystkich rezerwowych. Set wygrany 25:15.