Młodziczki MOS Wola awansowały do finału mistrzostw Mazowsza.

Drużyna młodziczek MOS Wola okazała sie lepsza od Legionovii w półfinałowym dwumeczu o awans do finału i zagra w ścisłym finale o tytuł mistrza Mazowsza. Po wygraniu pierwszego meczu 2:0, dzisiaj młodziczki uległy 1:2 ale awansowały do finału.

Młodziczki rozegrały dzisiaj rewanżowy mecz półfinałowy z LTS Legionovia Legionowo.
Po pierwszym wygranym meczu 2:0 naszym zawodniczkom wystarczało wygranie jednego seta
aby awansować do finału. Z tego też powodu właśnie pierwszy set był to pokaz bardzo
dobrej siatkówki z obu stron. Prowadzenie zmieniało się wielokrotnie. Bardzo dobre
ataki i równie efektowne obrony zagwarantowały emocje praktycznie do ostatniego
punktu. Ostatecznie pierwszy set zakończył się zwycięstwem dziewcząt z MOS-u 25:22.

Po tej wygranej nastąpiło widoczne rozluźnienie w naszych szeregach. Na boisko
trener Czarnołęcki wpuszczał  zawodniczki rezerwowe. Cały mecz stracił swój wigor i zaciętość. Kolejne dwa