Młodzicy przegrali pierwszy mecz finałowy z Metrem na Ursynowie 1:2

Drużyna młodzików MOS Wola walczy o tytuł mistrza Mazowsza z Metrem. W pierwszym meczu, na Ursynowie nasi młodzicy przegrali po dobrym, wyrównanym meczu 1:2. Rewanż w czwartek na Rogalińskiej o godz.17,00.

Dwa najlepsze na Mazowszu zespoły młodzików walczą w dwumeczu o tytuł mistrza Mazowsza. Obydwa zespoły już mają zagwarantowany start w ćwierćfinałach mistrzostw Polski.

KS Metro - MOS Wola 2:1 (27:25)(19:25)(15:9)
Skolimowski, Czech, Gluz, Linka, Strzeżek, Urbański,Tkaczyk-libero oraz Ćwikła, Maluha, Krysztofiak

Pierwszy mecz odbył sie na Ursynowie i cieszył sie dużym zainteresowaniem publiczności. Wspaniali kibice naszego zespołu nie zawiedli i także dzisiaj pomagali drużynie.

W pierwszej partii na prowadzenie wyszli siatkarze MOS Wola i wszystko układało się jak najlepiej. Niestety, potem do głosu doszli gospodarze , siatkarze Metra i widzowie doczekali sie bardzo emocjonującej końcówki seta. Nasi siatkarze mogli wygrać partię , bo mieli nawet setbola, ale ostatecznie wygrali siatkarze Metra 27:25.

W drugim secie znowu prowadzili siatkarze MOS Wola, ale już nie pozwolili siatkarzom Metra na odrobienie strat i MOS Wola wygrał wyraźnie 25:19.

W ostatnim secie lepsi okazali się gospodarze, którzy potrafili opanować emocje i byli dokładniejsi. Metro wygrało 15:9.

W czwartek, w naszej hali przy ul. Rogalińskiej o godz. 17,00 mecz rewanżowy. Szykują się duże emocje !