Zespół młodziczek MOS Wola walczy o finał Mazowsza

Młodziczki MOS Wola wygrały 2:0 z LTS Legionovią pierwszy mecz półfinałowy w mistrzostwach Mazowsza.

W sobotę odbył się pierwszy mecz rundy półfinałowej mistrzostw Mazowsza młodziczek. Tym razem było to spotkanie wyjazdowe z LTS Legionowia Legionowo. Po bardzo zaciętym pojedynku bardzo cenne
zwycięstwo odniosły zawodniczki MOS-u Wola , nie tracąc seta. Pierwszy set to praktycznie
stałe, choć niewielkie prowadzenie dziewcząt z Woli. W drugim początkowo przewagę
uzyskały gospodynie doprowadzając w pewnym momencie nawet do wyniku 17:12. Jednak w tym momencie seria dobrych zagrywek i bloków naszych zawodniczek umożliwiła
dogonienie przeciwniczek i wyjście na prowadzenie, którego nie oddały już do końca
spotkania.
LTS Legionowia - UMKS MOS WOLA 0:2 (23:25;22:25)
Skład UMKS MOS WOLA: Agata Borońska (kapitan), Paulina Moczulska, Anna, Kamińska,
Agnieszka Kobus, Magda Kotulska, Agnieszka Pietrzyńska, Małgorzata Kramarska
(libero) oraz Filipkowska Karolina, Grzywacz Monika, Anna Mechowska, Sylwia Mac,
Katarzyna Sarnecka.
W poniedziałek o 17,00 odbędzie się mecz rewanżowy w hali MOS-u. Zapraszamy wszystkich kibiców i liczymy na głośny doping.

A oto zaległa relacja z meczu z Radomiem
UMKS MOS Wola - UKS 33 Radom 2:1
W poniedziałek 19 lutego młodziczki rozegrały rewanżowy mecz z UKS 33 Radom.
Zagwarantowany awans do dalszych rozgrywek spowodował całkowite rozluźnienie w
szeregach naszego zespołu. Na boisko wyszły dziewczęta, które do tej pory zaczynały
mecz na ławce rezerwowych. Brak koncentracji zaowocował przegranym setem bo bardzo
dużej ilości własnych błędów. W drugim secie na parkiet wyszły podstawowe
zawodniczki, mimo nadal bardzo słabej koncentracji i też dość dużej ilości błędów
dość szybko wygrały drugiego jak i później trzeciego seta.