Kadeci MOS Wola wygrali drugi mecz 3:0 i awansowali do półfinału mistrzostw Polski.

Kadeci MOS Wola pokonali 3:0 UKS Piętnastkę Białystok w drugim dniu turnieju w Białymstoku i już awansowali do półfinału mistrzostw Polski. Jutro grają z Avią Świdnik o pierwsze miejsce, które pozwoli grać półfinał w Warszawie na Rogalińskiej.

MOS Wola - UKS Piętnastka Białystok 3:0 (25:6)(25:23)(25:20)

Drzyzga, Osiecki, Behr, Trzciński, Otto, Neneman, Guz (libero) oraz Komornicki, Chilimoniuk, Guła.

W drugim dniu turnieju siatkarze MOS Wola spotkali sie z gospodarzami i wygrali ponownie 3:0.
W pierwszym secie nasi kadeci nie dali szans gospodarzom i wygrali 25:6. W szóstce zagrali Mateusz Behr i Filip Osiecki zamiast Nassalskiego i Schamlewskiego.
W drugim secie spadła wyraźnie koncentracja , gospodarze zagrali znacznie lepiej i wynik był skromny 25:23.
W trzecim secie za Osieckiego zagrał Karol Chilimoniuk i spisał sie dobrze.

W meczu wyróznił sie ponownie Fabian Drzyzga oraz bardzo dobrze zagrał Konrad Neneman, skutecznie w ataku i w bloku.

W drugim meczu AZS Olsztyn pokonał 3:1 Avię Świdnik.

Jutro mecz MOS-u Wola z Avią Świdnik , który zadecyduje o pierwszym miejscu w turnieju ćwierćfinałowym.
A warto powalczyć o pierwsze miejsce, bo zwycięzca grupy jest organizatorem turnieju półfinałowego. Mamy nadzieję, że nasi kadeci chcą grać półfinał na Rogalińskiej w Warszawie.