Siatkarze BT Polska MOS Wola wygrali drugi mecz półfinałowy w Siedlcach.

Zwycięstwem siatkarzy BT Polska MOS Wola 3:2 zakończył się drugi mecz półfinałowy z Siedlcami, w rozgrywkach seniorów na Mazowszu. Po wygraniu pierwszego seta i zapewnieniu awansu do finału Mazowsza i gry o II ligę, szansę grania dostali wszyscy rezerwowi

Zwycięstwem siatkarzy BT Polska MOS Wola 3:2 zakończył się drugi mecz półfinałowy z Siedlcami, w rozgrywkach seniorów na Mazowszu. Po wygraniu pierwszego seta i zapewnieniu awansu do finału Mazowsza i gry o II ligę , szansę grania dostali wszyscy rezerwowi.

Ósemka Siedlce - BT Polska MOS Wola 2:3 (21:25)(25:20)(29:31)(25:22)(12:15)

Żurek, Dziubański, Gałązka, Strzeżek, Pawlewicz, Iliński, Jonak (libero) oraz Marchwicki, Łukasik, Kaczmarek,  Kaźmierczak, Kostrzewa.

Jak relacjonuje trener Piotr Najmowicz nasz zespół, po przeciętnej grze, zwyciężył w pierwszym secie 25:21 i zapewnił sobie awans do rozgrywek o II ligę i do finału o tutuł mistrza Mazowsza seniorów.
W związku z tym , trener od drugiego seta dał szansę gry wszystkim pozostałym zawodnikom, a zdjął z boiska Pawlewicza, Strzeżka, Ilińskiego i Żurka.
Mecz stał się wyrównany i dostarczył sporych emocji licznie zebranej widowni w Siedlacach.

Ostatecznie nasi gracze wygrali mecz 3:2. Trener miał mozliwość sprawdzić różne ustawienia i formę wszystkich zawodników.