Siatkarki MOS Wola wygrały kolejny mecz w lidze okręgowej seniorek.

Siatkarki MOS Wola wygrały 3:0 z zespołem "Volley" Wołomin kolejny mecz w lidze okręgowej seniorek.

W hali na Rogalińskiej zagościł zespół seniorek  „Volley”  Wołomin. Mecz nie wzbudził jednak zbyt dużych emocji. W szybkich trzech setach wygrały nasze siatkarki 3:0.

Od połowy drugiego seta na parkiecie występowały w naszym zespole zawodniczki rezerwowe, ( które zaprezentowały się z bardzo dobrej strony). Naszym seniorkom pozostały jeszcze dwa mecze, ale jest już pewne że zagrają w barażach o drugą ligę. Oby skutecznie.

W sobotę zagrały: Grabowska Gabrysia, Kunysz Ania, Stawicka Joanna, Petrykowska Agata, Lizińczyk Gosia, Tustanowska Ania, Dudek Magda, Fiuk Kasia, Przepiórka Ola, Słumińska Gosia, Gniadzik Gosia.