Dwa szóste miejsca MOS Wola w Rankingu Ministerstwa Sportu w roku 2006

Ogłoszono wyniki współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży, prowadzonego przez Ministerstwo Sportu. W siatkówce halowej dziewczęta i chłopcy z MOS Wola zajęli szóste miejsca. W siatkówce plażowej chłopcy z MOS Wola trzecią sekcją w Polsce !

Ogłoszono wyniki współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży, prowadzonego przez Ministerstwo Sportu.
W siatkówce halowej sekcje dziewcząt  i chłopców  MOS Wola zajęły  szóste miejsca w Polsce. W siatkówce plażowej chłopcy z MOS Wola trzecią sekcją w Polsce !

Tradycyjnie Ministerstwo Sportu prowadzi ranking najlepszych sekcji młodzieżowych w Polsce, we wszystkich dyscyplinach sportu.

Od lat MOS Wola zajmuje w siatkarskim rankingu czołowe lokaty.
Wyniki rankingu z poprzednich lat można obejrzeć na naszej stronie klubowej , w dziale "publicystyka".

Ogłoszono wyniki współzawodnictwa wszystkich sekcji siatkówki młodzieżowej w Polsce w roku 2006 , w kategorii dziewcząt i chłopców.

Sekcja siatkówki MOS Wola zajęła szóste miejsce w kategorii dziewcząt i także szóste miejsce wśród chłopców. Nasze dziewczęta zdobyły 65,14 pkt (32,14 pkt za 7 miejsce juniorek w mistrzostwach Polski, 24 pkt za ósme miejsce kadetek w MP oraz 9 pkt młodziczki za 4 miejsce w województwie).
Chłopcy zajęli także szóste miejsce i zdobyli 86,84 pkt (Juniorzy, niestety nie punktowali; kadeci zdobyli 73,34 pkt za wicemistrzostwo Polski i za udział zawodników MOS Wola w OOM w reprezentacji Mazowsza, która zajęła 4 miejsce. Młodzicy zdobyli 13,5 pkt za trzecie miejsce w województwie).
Bardzo wysoko, na trzecim miejscu w Polsce, uplasowała się sekcja chłopców MOS Wola w siatkówce plażowej, zdobywając 29 pkt (22 pkt para Żurek - Migdalski za brązowy medal w mistrzostwach Polski juniorów oraz 7 pkt para Strzeżek - Drzyzga za 5-6 miejsce w mistrzostwach Polski kadetów).