Kadeci MOS Wola przegrali 1:3 z Jadarem w Radomiu.

Drużyna kadetów MOS Wola , po dobrym meczu, uległa 1:3 Jadarowi w Radomiu, w meczu II rundy mistrzostw Mazowsza.

Jadar Radom - MOS Wola 3:1 (18:25)(27:25)(25:23)(25:19)

Komornicki, Otto, Neneman, Trzciński, Nassalski, Schamlewski, Guz (libero) oraz Stefaniuk.

Jak relacjonuje trener Krzysztof Gałecki , dobry mecz rozegrali kadeci w Radomiu. Pierwszego seta wygrali nasi siatkarze 25:18 , prezentując dobrą , szybką i dynamiczną grę.

Kluczowe znaczenie miał bardzo wyrównany set drugi, w którym walka trwała do samego końca, a seta wygrał w końcówce Jadar Radom 27:25.
Podobnie w secie trzecim wyrównana walka i ponownie wygrali siatkarze z Radomia 25:23.

W czwartym secie naszym siatkarzom jakby troche zabrakło już koncentracji i wkradło się zwątpienie. Tego seta Jadar wygrał wyraźnie 25:19.

W ocenie trenera był to mecz walki, dwóch dobrych drużyn , a Radomianie byli po prostu lepsi i wygrali zasłużenie.