Aktualności

11.07.2018

Czwórka dziewcząt MOS Wola jedenastą drużyną w Polsce

Nie cichną echa rywalizacji Kinder+Sport w Zabrzu. Kłębią się w głowach uczestników ciągle emocje i przemyślenia niedawno zakończonej rywalizacji. Czwórki dziewcząt były jedynym zespołem żeńskim reprezentującym nasz MOS WOLA. Do pełnego sukcesu zabrakło bardzo niewiele, ale przecież, każda z uczestniczących drużyn w rywalizacji w Zabrzu miała taki sam cel.

W dniach 6-8 lipca w hali MOSiR w Zabrzu odbył się turniej finałowy Kinder+Sport o mistrzostwo Polski w mini siatkówce. W turnieju wzięły udział dwie najlepsze drużyny z każdego województwa
w kategorii dwójek, trójek i czwórek dziewcząt i chłopców.
Czwórka dziewcząt MOS Wola w składzie: Patrycja Kabala, Zuzanna Osuch, Nikola Kozicka, Zuzanna Ciupak, Alicja Rączka i Lidia Murawska prowadzona przez trenera Jakuba Miecznikowskiego zajęła wysokie 11 miejsce.
Dziewczęta bez porażki przeszły pierwszą fazę turnieju, niestety w trakcie rywalizacji o najlepszą ósemkę zabrakło jednego zwycięstwa, które pozwoliło by zostać w grze w walce o medale.
Na pocieszenie siatkarki MOS Wola rozgrywały mecze w grupach o miejsca 9-16. Na tym etapie dziewczęta przegrały tylko jedno spotkanie, co poskutkowało zajęciem miejsca tuż za pierwszą dziesiątką turnieju.

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy