Aktualności

23.06.2018

KINDER+SPORT 2018: Ranking województw i podział na grupy

W piątek odbyło się losowanie finalnego rankingu województw do rozstawienia w XXIV Ogólnopolskim Turnieju Minisiatkówki Kinder+Sport Zabrze 2018. Tegoroczny finał zostanie rozegrany 6-8 lipca w Zabrzu, w Hali Sportowej przy ul. Jana Matejki 8. Mos Wola Warszawa ma silna reprezentację finałową XXIV Ogólnopolskiego Turnieju Minisiatkówki: "dwójki", "trójki", i "czwórki" powalczą o medale.

Turniej finałowy Kinder+Sport 2018 coraz bliżej. W piątek odbyło się losowanie finalnego rankingu województw, które pozwoliło podzielić drużyny na grupy i ustalić harmonogram rozgrywania meczów podczas pierwszego dnia turnieju Kinder+Sport 2018 w Zabrzu.

Z roku na rok turnieje Kinder+Sport cieszą się coraz większą popularnością wśród młodzieży! Już teraz możemy pochwalić się, że w turnieju Kinder+Sport 2018 łącznie w trzech etapach turnieju udział wzięło ponad 44 tysiące młodych zawodniczek i zawodników (dokładnie 44 167). To ponad 2 tysiące więcej niż przed rokiem!

Przypominamy, że w turnieju finałowym udział biorą dwie najlepsze drużyny z danego województwa w kategorii "dwójek", "trójek" i "czwórek" dziewcząt i chłopców. Łącznie w danej kategorii zagrają po 32 zespoły.

Tegoroczny XXIV Finał Ogólnopolskiego Turnieju Minisiatkówki Kinder+Sport 2018 zostanie rozegrany 6-8 lipca w Zabrzu, w Hali Sportowej przy ul. Jana Matejki 8.

Szczegółowe informacje dotyczące turnieju Kinder+Sport 2018 znaleźć można na stronie https://kindersport.szps.pl/ oraz http://www.orlikvolleymania.pl/

Kibicujemy naszym dziewczętom i chłopcom MOS WOLA Warszawa. 

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy