Aktualności

21.06.2018

Klasyfikacja końcowa Mistrzostw Mazowsza Kadetek i Kadetów w piłce plażowej

15-17 czerwca wyłoniono najlepsze pary w piłce plażowej Kadetek i Kadetów. Kadetki wywalczyły 6 miejsce, natomiast kadeci stanęli na podium zajmując trzecie miejsce. Sezon tegoroczny jest wyjątkowo słoneczny i upalny , co podgrzewa temperaturę na boiskach przy ul. Koncertowej

Klasyfikacja końcowa: 

Kadetki: 

1. Katarzyna Żmijewska / Małgorzata Żmijewska (UKS Atena Warszawa)

2. Aleksandra Jedut / Agata Lesiak (UKS Atena Warszawa / KS Metro Warszawa)

3. Magdalena Rogalska / Julia Gliwa (LTS Legionovia Legionowo)

4. Alicja Dąbrowska / Maja Nowakowska (UKS Atena Warszawa)

5. Kinga Wrońska / Julia Głodek (GLKS Nadarzyn)

6. Zuzanna Dygdoń / Julia Wydmańska (UMKS MOS Wola Warszawa)

7-8. Wiktoria Kołakowska / Aleksandra Pająkowska (Astoria Piaseczno / UMKS MOS Wola)

7-8. Maria Butryn / Zuzanna Czarnocka (UMKS MOS Wola Warszawa)

9. Wioleta Śpiewak / Julia Szwed (UKS Esperanto Warszawa)

10.Martyna Leoniak / Martyna Terlikowska (UKS Atena Warszawa)

11-14. Klaudia Lendzioszek / Alicja Lendzioszek (OTPS Nike Ostrołęka)

11-14. Małgorzata Cybulska / Aleksandra Janus (UKS Esperanto Warszawa)

11-14. Urszula Stępień / Alicja Leśniak (UKS SMS Warszawa)

11-14. Gabriela Dębowska / Joanna Polski (GLKS Nadarzyn)

15-18. Barbara Latos / Aniela Kolibowska (MUKS Krótka 1 Mysiadło)

15-18. Aleksandra Czaplicka / Wiktoria Kurek (UKS Atena Warszawa)

15-18. Weronika Ciupa / Emilia Klimczuk (UKS Esperanto Warszawa)

15-18. Wiktoria Muther / Wiktoria Górzyńska (UKS Atena Warszawa / MUKS Volley Płock)

19-26. Natalia Dobroczek / Kinga Szymczak (SKS Konstancin Jeziorna)

19-26. Lena Gos / Maria Ostrowska (Astoria Piaseczno)

19-26. Maja Bańkowska / Julia Maryniarczyk (UKS SMS Warszawa)

19-26. Patrycja Malinowska / Emilia Kaczmarzyk (UMKS MOS Wola Warszawa)

19-26. Aleksandra Kaźmierczak /  Maja Namaczyńska (UKS Esperanto / KS Metro)

19-26. Hanna Makulińska / Oliwia Piwowarczyk (UKS Esperanto Warszawa)

19-26. Olga Skorupa / Agnieszka Kruczek (SKS Konstancin Jeziorna)

19-26. Klaudia Załeska / Maja Grudziądz (UKS Esperanto Warszawa)

27. Martyna Madalińska / Kornatowska Aleksandra (SKS Bluesoft Mazovia / UKS Plas)

Kadeci: 

1. Jakub Rylski / Michał Januszewski (KS Metro Warszawa)

2. Jakub Norek / Oskar Kutyba (Tempo Przysucha)

3. Michał Kulesza / Piotr Szlęzak (UMKS MOS Wola Warszawa)

4. Adam Jusiński / Kacper Rybarczyk (KS Metro Warszawa)

5. Kamil Kryszczuk / Piotr Krzyżanowski (KPS Siedlce / MMKS Mińsk Mazowiecki)

6. Tomasz Mentecki / Jakub Wąsik (UKS Plas Warszawa)

7-8. Mikołaj Grzegrzółka / Łukasz Grzegrzółka (MUKS Krótka Mysiadło)

7-8. Bartosz Gomułka / Szymon Wojciechowski (UMKS MOS Wola / MKS Avia Świdnik)

9. Sebastian Olszewski / Jakub Mieczkowski (MKS MDK Warszawa)

10-13. Emil Bojarski / Maciej Pieńkowski (UKS Plas Warszawa)

10-13. Tymoteusz Kapitan / Jakub Wrochna (SKS Konstancin Jeziorna)

10-13. Michał Biernacki / Daniel Trzciński (UKS Plas Warszawa)

10-13. Maciej Marchewka / Maciej Pszczoła (MKS MDK Warszawa)

14-17. Adrian Wardaszka / Robert Urmanowski (MUKS Huragan Wołomin)

14-17. Joachim Białas / Kacper Łojek (Astoria Piaseczno)

14-17. Jakub Wilewski / Hubert Arczewski (MKS MDK Warszawa)

14-17. Filip Sitkowski / Mikołaj Łupiński (KPS Siedlce)

18-23.Przemysław Mączka / Jakub Woźniak (MKS MDK Warszawa)

18-23. Konrad Wróblewski / Piotr Prekurat (KPS Siedlce)

18-23. Antoni Kwaczek / Jakub Szporka (MKS MDK Warszawa)

18-23. Bartosz Rubin / Kacper Kulesza (UMKS MOS Wola Warszawa)

18-23. Mikołaj Mnich / Kacper Zamościński (UKS Plas Warszawa)

18-23. Filip Gomułka / Piotr Podniesiński (UKS Plas Warszawa)

18-23. Bartek Gołębiewski / Maciej Skierski (UKS Plas Warszawa)

Galeria zdjęć : http://thisisvolleyball.com/index.php?view=category&catid=373

 

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy