Aktualności

03.06.2018

Dziewczęta MOS Wola w kat. Trójek na 6 i 7 miejscu na Mazowszu.

W sobotnie przedpołudnie w Nowym Dworze Mazowieckim odbył się turniej finałowy Mistrzostw Mazowsza dziewcząt w kat. Trójek. W zawodach uczestniczyły dwa wolskie zespoły.

Niestety nie tak udział w finale wyobrażał sobie trener, zawodniczki i kibice. Już w pierwszym meczu przeciw sobie widać było ogromną tremę i stres jaki zżerał dziewczęta od środka. Zbyt wielkie oczekiwania samych zainteresowanych „zaowocowały” brakiem rozsądnego myślenia oraz niewyobrażalną ilością błędów technicznych w trakcie kolejnych spotkań. Ostatecznie każdy musiał przełknąć pigułkę zawodu i przyjąć lokatę VI i VII na Mazowszu. Mimo słabej postawy w finale lokata jest wyższa od tej z poprzedniego sezonu, a im starsza kategoria tym wyniki są bardziej miarodajne. Optymistycznie patrzymy w przyszłość bo dziewczęta na przestrzeni całego sezonu nie raz udowodniły, że stać je na więcej.

Klasyfikacja:

1. UKS Viktoria Lubowidz I, 2.GLKS Nadarzyn, 3. UKS Viktoria Lubowidz II, 4. NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki, 5. Krótka Mysiadło, 6. MOS Wola I, 7. MOS Wola II, 8. NIKE Węgrów

Składy:

MOS I: Maja Wydmańska, Joanna Bartosiewicz, Maja Daca, Maja Buczyńska

MOS II: Agata Bartosiewicz, Alicja Kulik, Karolina Wyszkowska, Julia Tereszczuk.

Trener: Radosław Krukowski

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy