Juniorzy MOS Wola wygrali Międzynarodowy Turniej o Puchar Marszałka Mazowsza

Juniorzy MOS Wola pokonali 3:0 AZS Olsztyn w finale Międzynarodowego Turnieju i zdobyli Puchar Marszałka Mazowsza. Trzecie miejsce zajął Delicpol Częstochowa , po zwycięstwie 3:0 z SMS Łódź. Piąte miejsce zajęli kadeci MOS Wola, a szóste Avtomobilist Lwów

Juniorzy MOS Wola pokonali 3:0 AZS Olsztyn w finale Międzynarodowego Turnieju z cyklu WOLA-CUP 2006 i zdobyli Puchar Marszałka Mazowsza. Trzecie miejsce zajął Delicpol Częstochowa , po zwycięstwie 3:0 z SMS Łódź. Piąte miejsce zajęli kadeci MOS Wola, a szóste Avtomobilist Lwów z Ukrainy.

Turniej juniorów był już trzecim i ostatnim  turniejem rozgrywanym w MOS Wola, w ciagu ostatnich tygodni, w ramach cyklu turniejów 21. edycji WOLA-CUP 2006.

Przypomnijmy, że niedawno odbył się turniej dla młodzików ( rocznik 1992) , a tydzień temu turniej mini-siatkówki,  czwórkami,  do lat 12. W turniejach tych uczestniczły ekipy zagraniczne: reprezentacja narodowa Litwy, kluby z Niemiec, Berliner TSC i VC Dresden oraz Avtomibilist Lwów z Ukrainy.

W meczu finałowym o pierwsze miejsce w zakończonym dzisiaj turnieju juniorów
MOS Wola - AZS Olsztyn 3:0 (26:24)(25:23)(25:11)
Żurek, Łukasik, Neneman, Strzeżek, Pawlewicz, Iliński, Wojtaszek (libero) oraz Marchwicki, Kostrzewa.

Wynik 3:0 nie oddaje w pełni wyrównanego charakteru meczu, szczególnie w dwóch pierwszych partiach. Przez dwa sety gra była wyrównana i MOS Wola rozegrał bardzo dobre koncówki, gdzie udowodnił swą wyższość. W trzecim secie olsztynianie  już nie podjęli walki i MOS wygrał łatwo do 11.

Wyniki meczów finałowych o miejsca w turnieju juniorów:

O 1. miejsce MOS Wola - AZS Olsztyn 3:0 (26:24)(25:23)(25:11)
o 3. miejsce  Delicpol Częstochowa - SMS Łódź 3:0 (25:23)(25:19)(25:16)
o 5 miejsce MOS Wola II (kadeci) - Avtomobilist Lwów 3:2 (22:25)(25:23)(23:25)(25:17)(15:7)