Dzisiaj nie był nasz dzień, kadetki ulegają rywalkom.

Ulegamy 1:3 po niezwykłym spektaklu w Mistrzostwach Polski Kadetek. Piękny spektakl siatkarski, długie wymiany piłek i niesamowity doping dla obu zespołów roznosił się z trybun. Wczoraj cieszyliśmy się z wygranej, dzisiaj musimy uznać wyższość rywalek.

Pierwszy set prowadzenie od początku przez MOS WOLA - bardzo dobry odbiór, skuteczny blok, bezbłędna zagrywka i atak pozwalają najpierw odskoczyć w punktach od zespołu Pałac Bydgoszcz a następnie zakończyć set wygraną do 18.

W drugim secie role na boisku się zamieniły, to rywalki dyktowały rytm gry wygrywając seta do 16. W trzecim secie pełna dramaturgia. Prowadzenie dwupunktowe MOS do stanu 10:8, potem 9 remisów i końcówka należąca do Bydgoszczy, która wygrywa seta do 23.

W czwartym niestety kadetki MOS uległy po zaciętej grze 18:25.

UMKS MOS Wola Warszawa – KS Pałac Bydgoszcz 1:3 (25:18, 16:25, 23:25, 18:25)

Jutro przed nami starcie z MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki. Kibice MOS WOLA Warszawa trzymają kciuki i przesyłają pozytywną energię dla dziewcząt i trenerów.