Młodzicy awansowali do Turnieju Półfinałowego Mistrzostw Polski z drugiego miejsca

Zakończył się turniej ćwierćfinałowy MP młodzików. W ostatnim meczu po wyrównanej grze przegrywamy z UKS Serbinów Biała Podlaska 1:2 (22:25, 25:19, 13:15)

W ostatnim meczu, szkoda szczególnie pierwszego seta, który przy dobrej grze kontrolowaliśmy, ale przestoje i błędy własne (13 w secie) spowodowały, że ostatecznie przegraliśmy. Drugi set i podrażnienie z naszej strony spowodowało że seta wygraliśmy zdecydowanie. Tie-break to gra nerwów, którą niestety przegraliśmy. Tym samy zakończyliśmy turniej ćwierćfinałowy na drugim miejscu.

Skład drużyny: Ziółkowski, Bartczak, Chodziński, Wojciechowski, Krajewski, Lizińczyk, Czesak, Jędrych, Kuklik, Stankiewicz, Krysiński, Wiśniewski, Popielski, Srokosz