Aktualności

14.04.2018

3 turniej eliminacyjny dwójek i trójek dziewcząt – Kinder + Sportowa w Mrozach.

Najmłodsze siatkarki MOS WOLA Warszawa w sobotni dzień zbierały kolejne doświadczenia w potyczce siatkarskiej rywalizując w ramach turnieju Kinder +Sport.

Od rannych godzin rywalizowały 4 zespoły dziewcząt roczników 2007 i młodsze w dwójkach oraz w godzinach popołudniowych swoje mecze rozegrały 4 zespoły trójek dziewczęcych.

Dwójki dziewcząt

MOS 1 rozegrał 4 spotkania ( Sparta1, Sparta 2, Krótka 2, Trójka Kobyłka 4) wygrywając 3 spotkania i ulegając w jednemu – Sparta Warszawa1 ) . Jeden z zespołów nie stawił się do współzawodnictwa – Plas Warszawa 2 (walkower)

MOS 2 rozegrał 5 spotkań ( Olimp Tłuszcz 2, Krótka 4, Olimp Mińsk 4, Iskra Volley 1, Olimp Tłuszcz 1) wygrywając 4 spotkania i ulegając Olimp Tłuszcz 2.

MOS 3 rozegrał 5 spotkań (Sparta Warszawa3, Jedynka Kozienice 2, Izabelin 1, Olimp Mińsk, Polonez Wyszków 7) wygrywając 3 spotkania i ulegając w dwóch.

MOS 4 rozegrał 3 spotkania ( Polonez Wyszków 3, Jedynka Kozienice1, Iskra Voley2). 2 zespoły nie stawiły się na turniej: Nike Węgrów 3 i Perła Złotokłos 3 (walkower).

Składy dziewczynki rocznik 2007 i młodsze – dwójki

MOS 1. Zuzia Zielińska i Oliwia Olszyńska

MOS 2. Małgosia Kulka i Ziąbska Oliwia

MOS 3. Marysia Kaczmarzyk i Basia Zieja, Marysia Wydmańska

MOS 4. Osóbka Dominika i Korneluk Julia, Dorywalska Anna

Trójki Dziewcząt

Dziewczęta grały w trzech grupach :D (MOS 3, MOS 4), A- MOS WOLA 1,B – MOS WOLA 2

W grupie D rozegrano tylko 3 spotkania turniejowe ze względu na nie stawienie się 2 zespołów (SMS Warszawa 2, SMS Warszawa 3) oraz wycofania się Legii 1. Pierwsze dwa miejsca zajęły 2 zespoły MOS WOLA. W związku z mało liczną grupą młode siatkarki rozegrały dodatkowe mecze towarzyskie zbierając doświadczenia siatkarskie.

MOS WOLA 1 rozegrał 5 spotkań ( Victoria Kobyłka 1, Polonez Wyszków 1, Nike Węgrów 2, Plas Warszawa 2, Victoria Kobyłka 3) wygrywając wszystkie mecze.

MOS WOLA 2 rozegrał 5 spotkań ( Nike Węgrów 1, Olimp Tłuszcz 3, SMS 1, Victoria Kobyłka 2, Olimp Mińsk 1) zdobywając komplet zwycięstw.

Skład trójek dziewczęcych:

1. BartosiewiczJ., Daca M., Tereszczuk J., Buczyńska M.;

2. Kulik A., Batrosiewicz A., Wyszkowska K., Wydmańska M.

3. Serdak, Kosiorek, Napiórkowska

4. Szkaradek, Wysocka, Mazur

 

Gratulujemy dobrego występu wszystkim uczestniczkom turnieju oraz dziękujemy rodzicom za współudział w organizacji.

 

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy