Aktualności

08.04.2018

Kolejne doświadczenia mini siatkarzy 2007r na turnieju Volley Love Cup

W sobotę 07.04.2018 w Stolnie odbył się ogólnopolski turniej Volley Love Cup. W kategorii dwójek barwy Mos Wola reprezentowali: Mikołaj Malinowski, Jeremiasz Sadlok-Lonc i Adam Gontarz.

Chłopcy po zaciętej rywalizacji zajęli 5 miejsce wśród 17 startujących zespołów. W pierwszej fazie nasza drużyna wygrała 4 mecze min z zespołem UKS Jasieniak 1 z Gdańska i 1 mecz przegrała z późniejszym zwycięzcą turnieju Bzurą Ozorków 1. Zajmując drugie miejsce w grupie, zapewniliśmy sobie miejsce w czołowej szóstce turnieju. W półfinale o wejście do czołowej trójki turnieju zmierzyliśmy się z zespołem Wifama 2 i po walce przegraliśmy 15-21 W rywalizacji o miejsca 4-6 przegraliśmy z zespołem SP13 Koszalin 2 i pokonaliśmy Bzurę 2 zajmując ostatecznie 5 pozycję w turnieju.

Klasyfikacja najlepszych sześciu zespołów:

  1. Bzura Ozorków 1
  2. Wifama Łódź 2
  3. Wifama Łódź 1
  4. SP13 Koszalin 2
  5. Mos Wola Warszawa
  6. Bzura Ozorków 2

Udział w turnieju pozwolił na zdobycie kolejnych doświadczeń i umożliwił rywalizację na bardzo wysokim poziomie z drużynami z centralnej i północnej Polski. Zawody pokazały również ogromny potencjał naszego zespołu, ale także to nad czym musimy pracować.

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy