Aktualności

26.03.2018

Wspaniała walka minisiatkarzy z rocznika 2007 na turnieju dwójek i trójek Jokery 2018

Ten weekend był dla naszych najmłodszych siatkarzy wielkim sprawdzianem umiejętności sportowych, woli walki i charakteru. Barwy MOS Wola reprezentowali: Mikołaj Malinowski, Jeremiasz Sadlok-Lonc i Adam Gontarz

Chłopcy w sobotę rywalizowali w kategorii „dwójek”, gdzie po zaciętej walce i wielu emocjach zdobyli 4 miejsce na 31 zespołów startujących. Dosłownie kilku punktów zabrakło im do walki o złoty medal.

 Natomiast w niedzielę chłopcy startowali w kategorii „trójek” gdzie zajęli 5 miejsce wśród 20 zespołów. Byli najmłodszą drużyną, jednak budzili zachwyt wśród zgromadzonych kibiców i postrach wśród rywali. Na boisku dawali z siebie wszystko, pokonywali swoje słabości i budowali ducha drużyny. Najbardziej widowiskowy mecz rozegrali z zespołem PSP 11 Kędzierzyn-Koźle 1, w którym nasi zawodnicy pokazali całe spektrum swoich możliwości, fantastycznie atakując, rozgrywając, blokując i broniąc. Najważniejsze, że chłopcy zagrali bez żadnych kompleksów i z wielką odwagą postraszyli starszego i znakomitego rywala, przegrywając 18-21.

Zarówno w dwójkach, jak i trójkach nasza drużyna reprezentowała zdecydowanie najwyższy poziom wśród drużyn z Mazowsza, co świetnie rokuje na rozgrywki Kinder+sport.

W ogólnopolskim turnieju w Tomaszowie Mazowieckim Jokery 2018 wzięły udział drużyny z następujących klubów:

 1. 13 JOKER Glinka Academy Tomaszów Maz.
 2. Akademia Tomaszowskiej Siatkówki
 3. GOSiR Mrozy
 4. IKS Jastrzębie
 5. Jedynka Rawa Mazowiecka
 6. Juvenia Rawa Mazowiecka
 7. Korona Bełchatów
 8. MOS Wola Warszawa
 9. Perła Złotokłos
 10. Orliki Międzyrzecz
 11.  PSP11 Kędzierzyn-Koźle
 12.  Radwan Kraków
 13.  Saska Warszawa
 14.  Sikret Gliwice
 15.  SP 12 Lechia Tomaszów Mazowiecki
 16.  SP 13 Lechia Tomaszów Mazowiecki
 17.  Wrzos Międzyborów
 18.  Żychlin Volley Team

 Ogromne gratulacje dla chłopaków oraz podziękowania dla rodziców, szczególnie dla Macieja Malinowskiego, który prowadził, wspierał i motywował zawodników przez cały siatkarski weekend.

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
 • Brak komentarzy