Drugie zwycięstwo kadetów MOS Wola w turnieju półfinałowym Mistrzostw Polski. Mamy awans do Finału Mistrzostw Polski!!

Kadeci MOS Wola w drugim dniu turnieju półfinałowego Mistrzostw Polski przy Rogalińskiej pokonali 3:2 (18:25, 25:21, 25:21, 20:25, 15:13) zespół AZS 2020 Częstochowa. AKS V LO Rzeszów wygrał 3:0 z SKPS Dunajec Nowy Sącz. Już wiadomo, że awans do turnieju finałowego Mistrzostw Polski uzyskały zespoły MOS Wola i AKS V LO Rzeszów. W niedzielę mecz o pierwsze miejsce pomiędzy tymi drużynami. Gratulacje z okazji awansu do finału!

UMKS MOS Wola Warszawa - AZS 2020 Częstochowa 3:2 (18:25, 25:21, 25:21, 20:25, 15:13)

Bardzo dobry mecz w turnieju półfinałowym Mistrzostw Polski kadetów obejrzała licznie zgromadzona w hali MOS-u publiczność. W pierwszej partii gospodarze grali bardzo nerwowo, psuli dużo zagrywek. Goście imponowali walecznością, świetną grą w obronie i skuteczną zagrywką. Set dla Częstochowy do 18. W drugiej i trzeciej partii trwała od początku do końca bardzo twarda walka, a set stał na wysokim poziomie. Obydwa zespoły popisywały się dobrymi atakami, siatkarze MOS znacznie poprawili zagrywkę i skuteczność bloku. W czwartym secie w końcówce lepiej zagrali siatkarze z Częstochowy wygrywając do 20. W tie-breaku bardzo wyrównana gra obu drużyn, kadeci Mos Wola w końcówce uzyskują przewagę i doprowadzają ją do końca. Po dwóch godzinach wielkich emocji wygrywamy mecz 3:2 i zapewniamy awans do Turnieju Finałowego Mistrzostw Polski. Brawa i gratulacje!

Skład MOS WOLA Warszawa: Gadziński Przemysław, Ryszewski Hubert, Gomułka Bartosz, Jędrzejczyk Kacper, Gawrzydek Michał, Muszyński Jakub, Sucharski Gracjan (K), Szaniawski Mateusz, Rubin Bartosz, Orlicz Jaromir, Strulak Jakub, Szlęzak Piotr, Kulesza Kacper (L), Kulesza Michał (L).

W drugim spotkaniu AKS V LO Rzeszów wygrał 3:0 (21:25, 17:25, 12:25) z SKPS Dunajec Nowy Sącz.

Zapraszamy do kibicowania do hali na Rogalińskiej, jutro o godzinie 12:00 kadeci rozgrają mecz o pierwsze miejsce w turnieju.