Aktualności

11.03.2018

Wyszków zdobyty, młodzicy Mos Wola Warszawa w najlepszej czwórce Mazowsza.

Młodzicy MOS Wola zajmują pierwsze miejsce w turnieju półfinałowym mistrzostw Mazowsza.

Po dwóch zwycięstwach wczoraj, niedziele nie zaczęliśmy zbyt dobrze po bardzo słabym meczu przegrywamy z KPS Siedlce i utrudniamy sobie drogę do awansu.

UMKS Mos Wola Warszawa - KPS Siedlce 1-2 (20:25, 25:14, 11:15).

Skład: Wojciechowski 12pkt, Czesak 11pkt, Bartczak 9pkt, Krajewski 3pkt, Kuklik 2pkt, Popielski 2pkt, Ziółkowski, Stankiewicz, Kryśinski, Srokosz, Lizińczyk, Kukuczka

Porażka w pierwszym meczu zadziałała na nasz zespół jak czerwona płachta na byka, metamorfoza była widoczna od pierwszej piłki. Była walka i radość z gry, po kapitalnym meczu pokonaliśmy gospodarzy turnieju UKS Polonez Wyszków. Trener Keller po meczu powiedział ze był to jeden z najlepszych meczów w tym sezonie i chciałby zawsze oglądać tak zdeterminowany i walczący zespół.

UMKS Mos Wola Warszawa - UKS Polonez Wyszków 2-0 (25:14, 25:21).

Skład: Wojciechowski 14 pkt, Bartczak 7pkt, Czesak 6pkt, Ziółkowski 5pkt, Popielski 2pkt, Krajewski 1pkt, Kuklik 2pkt, Stankiewicz, Krysiński, Srokosz, Kukuczka, Lizińczyk.

Po tym zwycięstwie było wiadomo ze mamy awans do finału Mazowsza. W ostatnim meczu z MKS MDK Warszawa trener dokonał kilku zmian. Zmiennicy wywiązali sie ze swojej roli wzorcowo, wygrywamy mecz i tym samym zajmujemy pierwsze miejsce w turnieju półfinałowym. Szkoda tylko ze ten turniej okupiliśmy dwoma kontuzjami Kacper Chodziński i Piotrek Krajewski. Pomimo kontuzji zespół awansował do finału.

UMKS Mos Wola Warszawa - MKS MDK Warszawa 2-1 (25:15, 23:25, 15:7)

Skład: Bartczak 12pkt, Wojciechowski 11pkt, Ziółkowski 6pkt, Lizińczyk 4pkt, Popielski 3pkt, Czesak 2pkt, Srokosz 2pkt, Jędrych 1pkt, Kukuczka 1pkt, Stankiewicz, Krysiński, Kuklik, Krajewski.

Sztab: Pierwszy trener Tomasz Keller, drugi trener Łukasz Drzewiecki, asystent Jan Najmiec.

Kolejność końcowa turnieju:

1.UMKS Mos Wola Warszawa awans do finału

2.UKS Polonez Wyszków awans do finału

3.MUKS Huragan Wołomin

4.KPS Siedlce

5.MKS MDK Warszawa

6.KS II Metro Warszawa.

Turniej finałowy odbędzie się od 24.03 na Hirszfelda. Gospodarzem KS Metro Warszawa. Zagrają zespoły KS Metro Warszawa, UKS Plas Warszawa, UMKS Mos Wola Warszawa, UKS Polonez Wyszków.

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy