Kadetki UMKS MOS WOLA Warszawa pokonują w drugim dniu ¼ finałów MP BKS Bielsko-Biała .

To było bardzo ważne spotkanie drugiego dnia ćwierćfinałów Mistrzostw Polski kadetek dla dziewcząt UMKS MOS WOLA Warszawa. Wygrana 3:1 nad rywalkami otworzyła nam wrota nadziei by zawalczyć o półfinały Mistrzostw Polski kadetek.

Trenerzy – Stanisław Lizińczyk i Jakub Miecznikowski oraz zawodniczki UMKS MOS WOLA Warszawa zrealizowali plan dnia. Dziewczęta zaczęły niefortunnie od przegranego pierwszego seta do 17. Potem musiało być tylko lepiej, mobilizacja i kolejne sety wygrane do 22, 23, 13. Po 91 minutach cieszyliśmy się wygraną.

Skład zespołu kadetek : Dygdoń Z., Waligóra K., Wydmańska J., Mazurek K., Postek S., Kosieradzka O., Baran K., Kabala J., Rozwadowska M., Rakus G., Butryn M., Pacuszka M., Bąk P. (L), Bochenek P.,

Trenerzy: Stanisław Lizińczyk, Jakub Miecznikowski

Wyniki w podgrupie A :

Enea Energetyk Poznań - UMKS MOS Wola Warszawa 3:2 ( 22:25, 25:21, 22:25, 25:17, 15:12).

UMKS MOS WOLA Warszawa - BKS Bielsko-Biała 3:1 (17:25, 25:22, 25:23, 25:13)

BKS Bielsko-Biała - Energetyk Poznań 2:3 (20:25, 14:25, 25:21, 25:23, 8:15 )