Kadeci MOS Wola mistrzami Mazowsza. Jubileuszowy, 10. tytuł na Mazowszu.

Drużyna kadetów MOS Wola wygrała 3:1 z Czarnymi Radom swój trzeci mecz w turnieju finałowym. Nasi siatkarze bez porażki w turnieju zdobyli tytuł mistrzów Mazowsza. Warto podkreślić, że to 10. tytuł mistrza województwa w kategorii kadetów, a czwarty z kolei dla MOS Wola. Gratulacje! MOS Wola mistrzem, Metro - wicemistrzem, a Czarni Radom z brązowym medalem.

W trzecim meczu nasi kadeci grali z Czarnymi Radom.

UMKS MOS WOLA Warszawa : RCS Czarni Radom 3:1 (25:18, 24:26, 25:20, 26:24)

Końcowa kolejność w turnieju finałowym na Mazowszu 2018:

1. UMKS MOS Wola Warszawa

2. KS Metro Warszawa

3. RCS Czarni Radom

4. KPS Siedlce

Najlepszym zawodnikiem Turnieju Finałowego Mistrzostw Mazowsza został Michał Gawrzydek z UMKS MOS Wola.

Najlepszym zawodnikiem drużyny UMKS MOS Wola Warszawa wybrany został Jakub Strulak.

Orlicz, Rubin, Gawrzydek, Sucharski, Strulak, Ryszewski, Kulesza K.(libero), Kulesza M.(libero) oraz Jędrzejczyk, Muszyński, Drobek, Szaniawski, Szlęzak, Czyżak

Przed kadetami za dwa tygodnie pierwszy etap rywalizacji ogólnopolskiej czyli 1/4 MP!

Fotogaleria z meczu z RCS Czarnymi Radom, oraz z zakończenia i wręczenia medali znajduje się na stronie MOS Wola na facebooku: https://web.facebook.com/pg/moswola/photos/?tab=album&album_id=1746375525421335