Drugie zwycięstwo kadetów MOS Wola w Turnieju Finałowym Mistrzostw Mazowsza

W drugim dniu turnieju siatkarze MOS Wola pokonali 3:0 KPS Siedlce.

Siatkarze MOS Wola spokojnie wygrali swoje drugie spotkanie w turnieju górując nad przeciwnikiem szczególnie w sile ataku i w bloku.

Premierową odsłonę zaczynamy bardzo dobrze, szybko nasi kadeci nadali grze własne tempo i nie pozwalali rywalom na odrobienie straty punktowej. Gramy spokojnie od samego początku do końca wygrywająć do 18. Drugą partię rozpoczynamy z wysokiego „C”, wychodząc od razu na trzypunktowe prowadzenie. Przeciwnicy już od samego początku musieli pracować nad odrobieniem straty punktowej, jednakże pomimo starań to zawodnicy MOS-u nadawali tempo (16:11). Kontrola przebiegu gry w całym secie zaowocowała zwycięstwem w tej partii 25:14. W trzecim secie gra toczyła się punkt za punkt, jednak to kadetom Mosu udało się wyjść na trzypunktowe prowadzenie w końcówce seta (19:16). Seta, po kapitalnym bloku, zakończyli nasi gracze rozstrzygając partię na swoją korzyść 25:18.

Oto wyniki drugiego dnia turnieju:

UMKS MOS Wola Warszawa – KPS Siedlce 3:0 (25:18, 25:14, 25:18)

KS Metro Warszawa – RCS Czarni Radom 3:0 (25:22, 26:24, 25:18)

Orlicz, Rubin, Gawrzydek, Sucharski, Strulak, Ryszewski, Kulesza K.(libero), Kulesza M.(libero) oraz Jędrzejczyk, Muszyński, Drobek, Szaniawski, Szlęzak, Czyżak

Jutro kadeci MOS WOLA rozegrają ostatni mecz w Turnieju Finałowym Mistrzostw Mazowsza z RCS Czarnymi Radom o godzinie 10:00. Serdzecznie zapraszamy do kibicowania.