Porażka juniorów MOS Wola z Metrem w drugim meczu turnieju Finałowego Mistrzostw Mazowsza

W drugim dniu Mistrzostw Mazowsza juniorów nasi siatkarze zagrali dobry mecz z Metrem, ale przegrali, po wyrównanej walce. W sumie dobry mecz, szczególnie w wykonaniu rywali. UMKS MOS Wola Warszawa - KS Metro Warszawa 0:3 (23:25, 23:25, 19:25).

W drugim dniu turnieju finałowego na Mazowszu juniorzy MOS Wola przegrali 0:3 z Metrem Warszawa. Podopieczni trenera Copa rozpoczęli mecz bardzo dobrze, do połowy seta prowadzili, mieli szansę na wygraną, ale ostatecznie przegrali do 23.

Drugiego seta zaczynamy od serii zepsutych zagrywek po naszej stronie, Metro uzyskuję przewagę, w końcówce poprawiamy naszą grę doprowadzając do wyniku 19:20 dla Metra. Niestety tak jak w pierwszym secie, lepiej w końcowej fazie seta zagrali przeciwnicy, wygrywając 25:23.

W trzeciej partii nasi nawiązali walkę jedynie w końcówce seta, ostatecznie przegrali do 19 i cały mecz 0:3.

Prokopczuk, Borowski, Gawrzydek, Gałązka, Pawlak, Strulak, Drzazga (libero), Foltynowicz (libero) oraz Szlęzak, Wachowicz, Bąk, Belkiewicz, Boguszewski, Ślezankiewicz.

Turnieje finałowe Mistrzostw Mazowsza cieszą się jak zawsze dużym zainteresowaniem kibiców siatkówki w Warszawie. Obserwatorami są także działacze, menedżerowie i znawcy siatkówki.

Warto także zobaczyć relacje z meczu na szczycie Metro - MOS Wola autorstwa wielu fotografików.