Siatkarze BT Polska MOS Wola pokonali 3:0 z Zawkrze Mława.

Siatkarze BT Polska MOS Wola wygrali kolejny mecz w lidze mazowieckiej mężczyzn. Dzisiaj na Rogalińskiej wygrali, bez straty seta, z zespołem Zawkrze Mława.

W kolejnym meczu Ligi Okręgowej seniorów siatkarze BT Polska MOS Wola wygrali na Rogalińskiej.

BT Polska MOS Wola - Zawkrze Mława 3:0 (25:14)(25:10)(25:13)

Skład BT Polska MOS Wola:
Żurek, Dziubański, Gałązka, Strzeżek, Pawlewicz, Iliński, Jonak (libero) oraz Marchwicki, Makowski, Łukasik, Kostrzewa.
Trenerzy: Piotr Najmowicz i Krzysztof Felczak

Od początku pierwszego seta drużyna gospodarzy zdecydowanie przeważała, prowadząc 5:1, 9:2 , 14:5. Siatkarze z Mławy nie mogli sobie poradzić szczególnie z blokiem siatkarzy BT Polska MOS Wola. Pierwszy set 25:14.

W drugiej partii zanotowaliśmy wynik 5:5 po czym na boisko wszedł za J. Gałazkę , M. Marchwicki i skutecznymi zagrywkami doprowadził do wyniku 10:5 dla MOS Wola.
W drugiej części seta wszedł na rozegranie Ł. Makowski i grał już do końca meczu. Drugi set 25:10 dla gospodarzy.

W trzecim secie, po nieudanym początku i prowadzeniu gości 3:1 , nadal wyraźnie przeważali siatkarze BT Polska MOS Wola. Na boisku pojawili sie I. Łukasik ( za Dziubańskiego) i K. Kostrzewa ( za P. Strzeżka). Goście zwątpili chyba w sukces i grali mniej walecznie. Nieuważnie zaczęli grać gospodarze, psując 7 zagrywek z tym secie. Mimo tego, MOS Wola wygrał seta wysoko ,  25:13.