Kolejny Złoty Set, tym razem z udziałem juniorek MOS WOLA Warszawa

Naprzeciw siebie stanęły MUKS VOLLEY – PWSZ - MOS WOLA Warszawa. Mecz pełen emocji i dramaturgii z którego weszliśmy do finałów Mistrzostw Mazowsza

W meczu rewanżowym III rundy play off zespół trenera Patriaka wyjechał do Płocka. Dramatycznie się zaczęło! Pierwsze dwa sety przegraliśmy. Wynik 0:2 dla MUKS VOLLEY – PWSZ. Płock musiał wygrać już tylko seta by awansować do Finałów Mazowsza, dla naszego zespołu ta perspektywa się oddalała. Niesamowita WOLA WALKI warszawianek udowodniła, że gra się do końca. Wygrały kolejne dwa sety. Wynik w setach 2:2. W piątym secie prowadził cały czas nas zespół MOS WOLA, ale to rywalki zaliczyły go na swoją korzyść. Cały mecz skończył się wygraną MUKS VOLLEY - PWSZ PŁOCK 3:2. Oznaczało to, że dziewczęta z Rogalińskiej mają przed sobą Złoty SET, który zadecyduje o awansie do Finałów Mazowsza.

Siatkówka to nie tylko umiejętności, ale przede wszystkim osobowość zespołu i każdej z zawodniczek oraz psychika. Juniorki MOS WOLA udowodniły swoją dojrzałość siatkarską. Wygrały ZłOTY SET i to MOS szalał z radości na parkiecie a nasze rywalki płakały.

Gratulacje dziewczyny! Gratulacje dla trenera Patriaka, który pomimo choroby poprowadził Was do zwycięstwa!. Was jest moc! Wspieramy, kibicujemy i chcemy już tylko więcej!