Emocje ! na najwyższym poziomie w spotkaniu UMKS MOS WOLA – LTS Legionovia

Wczorajszego wieczora drugi zespół juniorek rozegrał spotkanie z LTS Legionovii w Mrozach. Gospodarzem spotkania były rywalki. Spotkanie zakończone Złotym Setem!!!

Pierwszego seta juniorki trenera Lizińczyka wygrały do 20 z LTS Legionovia. Kolejny set był bardzo wyrównany. Warszawianki zdobyły drugi set (25:21). Nam było bliżej do zwycięstwa aniżeli rywalkom. Niestety to Legionowianki zwarły szyki i pokonały nasz zespół 25:13. W czwartym secie LTS Legionovia pomimo prowadzenia 24:22, nie potrafiły zakończyć seta. Juniorki MOS nie pozwoliły już na zdobycie przeciwniczkom żadnego punktu i mogły się cieszyć z wygranej w całym spotkaniu 3:1.

Emocje na najwyższym przyniósł „złoty set”.

Po 20 minutowej przerwie w grze o juniorskie Mistrzostwa Mazowsza zadecydował Złoty Set. Lepiej rozpoczęły go rywalki. Na starcie wypracowały przewagę 4:0. Podopieczne trenera Lizińczyka nie zamierzały łatwo sprzedać skóry i na przerwę na zmianę stron traciły już tylko dwa punkty do LTS-u. Niestety pomimo bardzo dobrej gry do końca Złotego Seta nie zdołały dojść LTSu. Złoty Set i ogromna radość towarzyszyła zespołowi LTS.

LTS Legionovia II Legionowo – UMKS MOS Wola II Warszawa 1:3 (20:25, 24:26, 25:13, 24:26) złoty set 15:11