Kadetki MOS II przegrywają mecz po zaciętej walce w złotym secie!

Play-off MOS WOLA II - Nike Węgrów 3:1 (23:25, 28:26, 25:22, 25:21, 11:15)

• Miasto stołeczne Warszawa wspomaga nasze siatkarki
    Miasto stołeczne Warszawa wspomaga nasze siatkarki

Kadetki MOS II by utrzymać się w I Lidze musiały wygrać z Węgrowem nie tracąc więcej niż jednego seta. Dokonały tego przed własna publicznością, ale w złotym secie to ekipa gości była lepsza. Spotkanie lepiej otworzyły zawodniczki z Węgrowa, dzięki skutecznej grze w kontrze oraz dobrej postawie w obronie uzyskały duże prowadzenie (5:15). W koncówce seta lepsza gra po naszej stronie, odrabiamy straty 19:23. Niestety dwa błędy po naszej stronie i pierwsza odsłona spotkania padła łupem zawodniczek z Węgrowa. Drugą partię zaczynamy bardzo dobrze w ataku (7:3), zespół z Węgrowa zaczął stopniowo odrabiać straty doprowadzając do remisu po 15. W dalszej części seta wyrównana gra obu drużyn. Zwycięstwo naszych kadetek przypieczętował skuteczny atak z lewego skrzydła. Wygrywamy seta do 26. Początek trzeciej partii należał do przeciwniczek 5:9. W połowie seta doprowadzamy do remisu po 18. Dzięki świetnej grze naszej drużyny w końcówce seta, wygrywamy trzecią partię do 22. Czwarty set od początku do końca dla zawodniczek Mosu, pewna gra w ataku i bardzo dobra zagrywka, pozwalają nam uzyskać przewagę w początkowej fazie seta. Możemy grać spokojnie w dalszej części tej partii, wygrywamy do 21, doprowadzając do konieczności rozegrania tzw. złotego seta. Niestety ostatnią partię lepiej zagrała drużyna Nike wygrywając 15:11.

Skład MOS WOLA: Malec A., Gawęda J., Wójciak J., Mazurek K., Czarnocka Z., Kaczmarzyk E., Butryn M., Kulik A., Mielczarek O., Ratowska A., Kunikowska S., Kijek Z.