Porażka 1:3 siatkarzy MOS Wola w wyjazdowym meczu II ligi mężczyzn w Ostrołęce

Drugoligowy zespół siatkarzy MOS Wola przegrał 1:3 w wyjazdowym meczu II ligi mężczyzn w Ostrołęce z wiceliderem tabeli. NET Ostrołęka - UMKS MOS Wola 3:1 (25:17, 25:23, 22:25, 25:20).

NET Ostrołęka - UMKS MOS Wola 3:1 (25:17, 25:23, 22:25, 25:20).

Gawron, Kulik, Trzciałkowski, Bączek, Pacholczak, Berwald, Drzazga (libero) oraz Wachowicz, Grzymała, Kaciczak, Gromelski

Trener Krzysztof Wójcik tak skomentował mecz w Ostrołęce:

-  Zakończyliśmy niestety serię zwycięstw oraz meczów, w których zdobywaliśmy punkty, a było ich aż osiem z rzędu. Mecz z Ostrołęką stał na wysokim poziomie siatkarskim. Cieszy fakt, że mimo braków kadrowych byliśmy w stanie dostosować się poziomem do faworyta naszej grupy. Niewiele brakowało, żeby mecz rozstrzygał piąty set. Niestety, w dwóch setach nie wykorzystaliśmy wysokiego prowadzenia. W najważniejszych momentach zdecydowała bardzo dobra dyspozycja atakującego z Ostrołęki. Po przerwie świątecznej u siebie podejmujemy lidera i będziemy na pewno walczyć o sprawienie niespodzianki.