Coraz lepsza gra juniorek MOS

Trener Patriak zaliczył dzisiaj wraz z zespołem kolejne zwycięstwo. Obserwujemy coraz lepszą grę juniorek.

Od początku seta prowadzenie juniorek trenera Patriaka. Mimo błędów w przyjęciu udaje nam się utrzymać przewagę 10:7. Bardzo dobre zagrywki naszej rozgrywającej i podnosimy przewagę 17:13. Do końca gramy pewnie w zagrywce i ataku, wygrywamy set pierwszy do 18.

Drugi set zaczynamy od popełnienia prostych błędów. Przegrywamy 0:4,i gonimy wynik rywalek z parkietu (7:11). Mamy problemy z dokładnym przyjęciem zagrywki, gramy na wysokiej piłce i ciągle przegrywamy w drugim secie (14:18). W końcówce seta obserwujemy lepszą grę naszych juniorek i doprowadzamy do remisu po 20. W końcówce punktuje z zagrywki Julka Chadała i wygrywamy do 20.

W trzecim secie od początku wychodzimy na prowadzenie 4:1, niestety popełniamy błędy w przyjęciu i przeciwnik wychodzi na prowadzenie 9:8. Od tego stanu gra punkt za punkt - wynik po 15. Tak jak w drugim secie dobre zagrywki Chadały i uzyskujemy przewagę 21:17. Wygrywamy do 19 i cały mecz 3:0

Mazowiecka I Liga Juniorek, MOS I – Radom 3-0 (25:18, 25:20, 25:19)