Aktualności

02.12.2017

Gorąca atmosfera w Mrozach dzięki turniejowi strefowemu dwójek i trójek dziewcząt.

Sobotni dzień pod znakiem turnieju strefowego w kategorii dwójek dziewcząt (2007) oraz trójek dziewcząt (2006). Znamy wyniki rywalizacji w grupach.

W turnieju dwójkowym wzięło udział 41 zespołów dwójkowych podzielonych na 7 grup. W grupach zespoły grały systemem każdy z każdym. W kategorii trójek wzięło udział 26 zespołów podzielonych na pięć grup grających systemem każdy z każdym.

Przedstawiamy wyniki turnieju strefowego:

Turniej strefowy - dwójki dziewcząt - Mrozy

Grupa A

MOS WOLA 1 – ATENA Warszawa 7     15:3

MOS WOLA 1 – Iskra Warszawa 2        15:2

MOS WOLA 1 – PLAS Warszawa 2        15:9

MOS WOLA 1 - Sparta Warszawa 4       15:1

MOS WOLA 1 – Olimp Tłuszcz 1           15:5

5 zwycięstw - I miejsce w grupie

Grupa E

Atena Warszawa 3 - MOS WOLA 4       15:9

Sparta Warszawa 2 - MOS WOLA 4      15:9

MOS WOLA 4 – Atena Warszawa 8       9:15

OLIMP Mińsk Maz.1- MOS WOLA 4       16:14

MOS WOLA 4 – NIKE Węgrów 5           15:2

1 mecz wygrany – V miejsce

Grupa F

Plas Warszawa 1 - MOS WOLA 3        15:9

NIKE Węgrów 3 - MOS WOLA 3          6:15

Sparta Warszawa 6 - MOS WOLA 3     8:15

MOS WOLA 3 – ATENA Warszawa 2    15:10

3 wygrane mecze - II miejsce w grupie

Grupa G

MOS WOLA 2 – OLIMP Mińsk Maz.      15:3

MOS WOLA 2 – OLIMP Tłuszcz 2        15:9

MOS WOLA 2 – NIKE Węgrów 4         15:3

MOS WOLA 2 – SPARTA Warszawa 3  15-12

ISKRA Volley Zielona 1 - MOS WOLA 2 7-15

5 meczy wygranych – I miejsce w grupie

Składy zespołów dwójek:

MOS 1. Zuzia Zielińska i Oliwia Olszyńska

MOS 2. Małgosia Kulka i Oliwia Ziąbska

MOS 3. Marysia Kaczmarzyk i Basia Zieja

MOS 4. Dorywalska Anna i Korneluk Julia / Dominika Osóbka

 

Turniej strefowy - trójki Dziewcząt - Mrozy

Grupa A

MOS WOLA 2 – Sęp Żelechów 3          21:9

MOS WOLA 2 – OLIMP Mińsk Maz.3     21:11

MOS WOLA 2 – OLIMP Tłuszcz 3         23:21

MOS WOLA 2 – VICTORIA Kobyłka 2    21:13

ATENA Warszawa 1 - MOS WOLA 2      21:13

4 mecze wygrane – II miejsce w grupie

Grupa B

MOS WOLA 1 – OLIMP Tłuszcz            21-7

MOS WOLA 1 – Atena Warszawa 2      21-7

MOS WOLA 1 – SĘP Żelechów 1          21:10

VICTORIA Kobyłka 3 - MOS WOLA 1    14 – 21

4 mecze wygrane – I miejsce w grupie

Grupa C

NIKE Węgrów 1 - MOS WOLA 3          21:19

ATENA Warszawa 3 - MOS WOLA 3     24:22

OLIMP Mińsk Maz. - MOS WOLA 3       7:21

MOS WOLA 3 – Saska Warszawa 1      21:23

1 mecz wygrany – IV miejsce

Grupa E

OLIMP Mińsk Maz. - MOS WOLA 4       22:24

MOS WOLA 4 – Plas Warszawa 2        19:21

MOS WOLA 3 – VICTORIA Kobyła 1    14:21

1 wygrany mecz – III miejsce w grupie

Składy zespołów:

MOS 1.M. Wydmańska, J. Bartosiewicz, M. Daca, N. Kakietek.

MOS 2. A. Bartosiewicz, A. Kulik, A. Masica.

MOS 3.J. Tereszczuk, K. Wyszkowska, Z. Grajeta, N. Serdak.

MOS 4.J. Napiórkowska, G. Szkaradek, M. Wysocka, A. Mazur. N. Kosiorek.

 

W kategorii dwójek mamy w dorobku: I miejsce, 2 miejsca II, miejsce V

W kategorii trójek : I miejsce, II, miejsce, III miejsce , IV miejsce

Turniej był lekcją ogrania , sprawdzianem umiejętności techniki oraz współpracy w zespołach.

Serdecznie gratulujemy młodziutkim siatkarkom osiągniętych wyników oraz zaprezentowania się z pozytywnej strony.

Dziękuję rodzicom za pomoc w organizacji turnieju. 

 

Zapraszamy do fotorelacji z turnieju trójek:

https://web.facebook.com/pg/moswola/photos/?tab=album&album_id=1665532886838933

https://web.facebook.com/pg/moswola/photos/?tab=album&album_id=1666085256783696

 

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy