Zespół z dużym potencjałem

Mazowiecka I Liga Kadetów, MOS II - UKS Plas Warszawa 3-1 (25:19, 25:20,23:25, 25:16)

Od samego początku pierwszego seta zespół trenera Kellera objął prowadzenie, wypracował kilku punktową przewagę i pewnie wygrał go do 19. Drugi set wyglądał podobnie. W zespole grało wszystko: dobre pewne przyjęcie, przygotowanie ataku i pewne wykończenie. Skuteczny blok dla rywali niejednokrotnie był nie do przejścia. MOS wygrał drugi set do 20. Bardzo wyrównany był trzeci set. Trener Keller daje pograć całemu składowi. Siatkarze MOS zaczynają popełniać błędy a rywale mobilizują siły. Efektem jest przegrany set trzeci do 23. Powrót do składu podstawowego i ponownie profesorska gra zespołu zakończyła set do 16 a całe spotkanie 3-1.

Skład zespołu UMKS MOS WOLA: Jakub Bałdyga, Dawid Bulira, Jakub Dziura( libero), Bartosz Gomułka, Mikołaj Karkowski, Mateusz Kolasa, Jakub Krasnodębski, Michał Kulesza, Robert Marcinkiewicz, Piotr Szlęzak, Jakub Tymiński, Klaudiusz Warcholiński, Szymon Wojciechowski (libero), Konrad Wojewódzki