Aktualności

06.11.2017

Międzynarodowy Turniej WOLA - CUP 2017. Program gier minisiatkówki - chłopcy -czwórki, rocznik 2005 i młodsi

Prezentujemy program gier w minisiatkówce chłopców , rocznik 2005 w 31 Turnieju WOLA CUP 2017

  • Turniej WOLA-CUP
    Turniej WOLA-CUP

Regulamin turnieju:

  • Miejsce rozegrania turnieju: Hala sportowa OSiR „Koło”, ul. Obozowa 60 Warszawa.

  • Uczestniczą chłopcy rocznik 2005 i młodsi, zespoły czwórkowe + 2 rezerwowych. W turnieju gra 16 drużyn.

  • Mecze będą rozgrywane do dwóch wygranych setów, system każdy z każdym w grupie. Pierwsze dwie drużyny z grupy uzyskują prawo do gry o miejsca 1-8. Drużyny z miejsc 3 i 4 grają o miejsca  9-16. O kolejności w grupie decyduje kolejno: liczba zwycięstw, stosunek wygranych setów, stosunek małych punktów, bezpośrednie spotkanie.

  • Obowiązują przepisy PZPS dotyczące minisiatkówki (rotacja zawodników, system zagrywania itp.)

  • Po rozegraniu ćwierćfinałów utworzone zostaną gr. półfinałowe: „E” o miejsca 1-4, „F” o miejsca 5-8, „G” o miejsca 9-12 i „H” o miejsca 13-16. W poszczególnych grupach półfinałowych gramy systemem pucharowym 1-4 i 2-3.

  • Organizator zapewnia piłki do rozgrzewki.

  • Prosimy o przybycie wszystkich drużyn na uroczyste rozpoczęcie turnieju.

  • Parking przy hali Koło prowadzi prywatna firma, a nie OSiR i organizator turnieju nie zapewnia miejsc parkingowych.

Grupa A

Grupa B

Grupa C

Grupa D

1. IKS ATAK ELBLĄG 

1. UMKS MOS WOLA WARSZAWA

1. WIFAMA ŁÓDŹ

1. DMKS PLAS KIELCE

2. KS METRO WARSZAWA

2. UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY 22 KRAKÓW

2. Hot Wiedeń

2. SP 12 KS LECHIA TOMASZÓW MAZOWIECKI

3.TSC BERLIN

3. UKS BUDOWLANKA TORUŃ

3. UKS PIĄTKA WOŁOMIN

3. SLAVIA SVIDNIK

4. AKADEMIA SIATKÓWKI KEDZIERZYN-KOŹLE

4. BIAŁOŁĘCKI VOLLEY

4. PLAS WARSZAWA

4. ENEA ENERGETYK POZNAŃ

 

PIĄTEK  10.11.2017

Sektor 1

Sektor 2

Sektor 3

16:00 (1)

UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY 22 KRAKÓW- BIAŁOŁĘCKI VOLLEY

(2) PLAS WARSZAWA - UKS PIĄTKA WOŁOMIN

(3) UMKS MOS WOLA WARSZAWA - UKS BUDOWLANKA TORUŃ

17:00 (4)

TSC BERLIN - KS METRO WARSZAWA

(5) DMKS PLAS KIELCE - ENEA ENERGETYK POZNAŃ

(6) SP 12 KS LECHIA TOMASZÓW MAZOWIECKI- SLAVIA SVIDNIK

18:00 (7)

IKS ATAK ELBLĄG - AKADEMIA SIATKÓWKI KEDZIERZYN-KOŹLE

(8) Hot Wiedeń- UKS PIĄTKA WOŁOMIN

(9) UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY 22 KRAKÓW- UKS BUDOWLANKA TORUŃ

SOBOTA  11.11.2017

9:00 (10) KS METRO WARSZAWA- AKADEMIA SIATKÓWKI KEDZIERZYN-KOŹLE

(11) WIFAMA ŁÓDŹ- PLAS WARSZAWA

(12) UMKS MOS WOLA WARSZAWA- BIAŁOŁĘCKI VOLLEY

UROCZYSTE OTWARCIE TURNIEJU GODZINA 10.00

10:30 (13) IKS ATAK ELBLĄG - TSC BERLIN

(14) SP 12 KS LECHIA TOMASZÓW MAZOWIECKI- ENEA ENERGETYK POZNAŃ

(15) DMKS PLAS KIELCE- SLAVIA SVIDNIK

11:30 (16) Hot Wiedeń- PLAS WARSZAWA

(17) WIFAMA ŁÓDŹ- UKS PIĄTKA WOŁOMIN

(18) BIAŁOŁĘCKI VOLLEY- UKS BUDOWLANKA TORUŃ

12:30(19) AKADEMIA SIATKÓWKI KEDZIERZYN-KOŹLE- TSC BERLIN

(20) DMKS PLAS KIELCE- SP 12 KS LECHIA TOMASZÓW MAZOWIECKI

(21) UMKS MOS WOLA WARSZAWA- UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY 22 KRAKÓW

13:30 (22) IKS ATAK ELBLĄG- KS METRO

(23) SLAVIA SVIDNIK- ENEA ENERGETYK POZNAŃ

(24) WIFAMA ŁÓDŹ-Hot Wiedeń

PRZERWA OBIADOWA

ĆWIERĆFINAŁY

16:30  (25)  A1 –D2

(26) B1- C2

(27) A2 – D1

17:30  (28)  B2 –C1

(29) A3 –D4

(30) B3 – C4  

18:30  (31)  A4 – D3

(32) B4 – C3

 

NIEDZIELA  12.11.2017

9:00 (33) P.29 – P.30

(34) P.31 – P.32

(35) W.29 – W.30

10:00 (36) W.31 –W.32

(37) P.25 – P.26

(38) P.27 – P.28

11:00 (39) W.25 –W.26

(40) W.27 – W.28

(41) o miejsce 15

12:00 (42) o miejsce 13

(43) o miejsce 11

(44) o miejsce 9

13:00 (45) o miejsce 7

(46) o miejsce 5

(47) o miejsce 3

 

14:00 – finał  o I miejsce


 

ok. 15:00 zakończenie, wręczenie nagród

 

 

 

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy