Wygrana BRS UMKS MOS WOLA Warszawa

III Liga Seniorek, SPARTA GRODZISK - BRS UMKS MOS WOLA WARSZAWA 1:3 (25-23. 8-25 24-26 20-25)

Rozpoznawanie obcego parkietu, bojaźliwe podejście i przegrana w pierszym secie zawodniczek III Ligi UMKS BRS MOS WOLA Warszawa. Potem pewna wygrana drugiego seta po dobrej zmianie   - na zagrywkę weszła A.Wełna. Po zagrywce A.Wełny  Warszawianki odskoczyły na 8:0, natomiast rywalki do końca seta miały problem z odbiorem. W III secie od początku dziewczęta z Mos prowadziły wyraźnie do stanu 16:10, po czym zaczęły popełniać błędy własne pozawalając zbliżyć się rywalkom na niebezpieczną granicę. Końcówka ponownie należała do Warszawianek. Czwarty set był powtórzeniem w zasadzie seta drugiego.

Skład: Ada Wełna, Sandra Szczepańska, Julia Siuta, Nastalia Marek, Sylwia Postek, Paulina bochenek, Wiktoria Połosak, Beata Szewczyk, Kasia Maj, Gabriela Nowik, Julia Chadała, Ula Zielińska, Weronika Kraszewska , Amelia Malec.