Mecz na szczycie

Spotkanie siatkarskie dwóch czołowych zespołów zapowiadało wiele emocji.

Po pięciu emocjonujących setach ulegliśmy rywalkom walcząc jak równy z równym. Druga połowa pierwszego seta należała do kadetek z Warszawy. Bardzo dobra gra uwieńczona była zdobytym setem do 22. W drugim secie już tak łatwo nie było. Dziewczęta popełniały błędy, które kosztowały drugiego seta. Zdobyłyśmy w nim 19 punktów. Rewanż w trzecim secie i wygrana podopiecznych Lizińczyka do 19. Wygrana po zaciętej grze skutkują zmęczeniem kadetek. W czwartym secie zdobywamy 15 punktów. W decydującym secie prym wiodą rywalki. Całe spotkanie po zaciętej walce w ramach Mazowieckiej I Liia Kadetek, LTS - MOS I  kończymy wynikiem 3-2 (22:25, 25:19, 19:25, 25:15, 15:8)

Skład : Dygdoń Z., Waligóra K., Kosieradzka O., Baran K. Kabala J., Rozwadowska M., Rakus G., Wydmańska J., Pacuszka M., Ludynia Z., Bąk P. (libero), Bochenek P.(libero), Postek S., Kraszewska W.