Mecz o wielu obliczach

Mazowiecka II Liga Juniorów, Mos III - Huragan Wołomin I 3-2 (25:22, 19:25, 25:13, 22:25, 15:10)

Pierwszy set w stylu rozgrzewki, w którym zespół trenera Raby wolno rozkręcał się. Popełnialiśmy wiele błędów w przyjęciu, co skutkowało trudnością z wyprowadzeniem skutecznego ataku. Mieliśmy również fragmenty dobrej gry skutkującej seriami zdobytych punktów, a na koniec seta zwycięstwem do 22. W drugim secie Juniorzy MOS popełniają zbyt dużo błędów przyjęcia, nie możemy wejść w oczekiwany rytm gry. Skutkuje to tym, że ciągle gonimy zespół Huraganu. Seta przegrywamy do 19. Po przegranym drugim secie jest 1:1, a my liczymy na wygraną. W trzecim secie ponownie dyktujemy tempo gry, wszystko wychodzi : przyjęcie, wyprowadzenie ataku, atak , blok. Jesteśmy u siebie . Wygrywamy trzeci set do 13 i widzimy czwarty oczami wyobraźni. Spotyka nas w czwartym secie opór rywali. Musimy walczyć o każdy punk. Przegrywamy seta do 22. Jest w setach 2:2 i czeka nas tie break. Po nierównej grze wszystko jest możliwe. Wygrywamy go pewnie do 10. Całe spotkanie kończymy z wynikiem 3-2. Na pochwałę zasługuje Piotr Pawlak. Skuteczny atak oraz zagrywka niejednokrotnie odbudowywała wynik naszego zespołu.

Skład: A.Atoński, L.Bieliński, S.Adamczyk, G.Molęga, K.Mitręga, P.Pawlak, M.Czaplicki, A.Ślezankiewicz, A.Łychowski, M.Pielasa (libero)