Juniorki MOS II zbyt gościnne dla rywalek.

Parkiet siatkarski świątyni Rogalińska oddany Volley Płock. Mazowiecka I Liga Juniorek, MOS II - Volley Płock 0:3 (24:26, 17:25, 18:25).

Cóż się stało dzisiaj w świątyni na Rogalińskiej? Energię gry skradł zespół trenera Chęcińskiego. Niestety, to po przeciwnej stronie siatki roztaczała się energia walki siatkarskiej. Już w pierwszym secie goniliśmy rywalki do stanu 7:7. Wyjątkowo trudno walczyło się o każdy punkcik. Błąd sędziny przy stanie 8:8, następnie techniczna zagrywka N. Kapturowskiej (Płock) i rywale odskakują 12:15. Dziewczęta MOS walczą o każdy punkt, chociaż energii w zespole jakby brakowało. Zmyślny przerzut piłki I.Kabala (MOS) pozwala dojść rywalki zdobywając 19 pkt (19:19). Zdobywamy przewagę 20:19, 22:20. Czas dla Płocka. Od tego momentu wszystko wymyka się spod planu. Volley Płock odrabia punkty, wyrównuje wynik a następnie w emocjonującej końcówce zdobywa dwa zwycięskie punkty w tym secie, kończąc go z wynikiem 24:26. W drugim secie można powiedzieć , że nasze przeciwniczki dobrze się poczuły na naszym parkiecie. Rozpoczęły od prowadzenia 0:3. Płock wyprowadza kolejne ataki zdobywając punkty. Piłka wydawała się jakby wolniejsza i cięższa po naszej stronie. Na pochwałę zasługuje blok M.Pacuszki, który chciałoby się zwielokrotnić w czasie gry. Atak M. Rozwadowskiej momentami skutkował zdobytymi punktami i goniliśmy wynik seta. Niestety ten set nie pozostawi dobrego wrażenia wśród kibiców, którzy wszystkimi sposobami próbowali odwrócić wynik tego meczu. Wyrównaną grę Mosowiaczki nawiązały w trzecim secie. Rozpoczęły od prowadzenia 3:0. Prowadzenie dwu – trzypunktowe utrzymywały do 15 pkt. Potem zabrakło nam znowu „pary”. Płock zdobywał kolejne punkty. To do nich należała końcówka trzeciego seta. No cóż , nasze przeciwniczki dzisiaj były zdecydowanie mocniejsze. To jednak nie ostatnie nasze słowo. Spotkamy się przecież na parkiecie w przyszłości. Rywalkom gratulujemy a dziewczyny MOS do roboty. Jest jeszcze nad czym pracować.

Skład: Z.Dygoń, K.Waligóra, J.Kosieradzka, K.Baran, J.Kabala, M.Rozwadowska, G.Rakus, J.Wydmańska, M.Pacuszka, Z.Ludynia, P.Bąk (libro)