MDK Warszawa I - MOS Wola Warszawa 0:3 (17:25, 20:25, 25:27)

...i żartobliwa kulinarna ocena spotkania meczu przez trenera Konrada Copa :)

Pewne zwycięstwo Juniorów z MOS Wola. I jak to w spotkaniach siatkarskich -  sinusoidalny przebieg meczu nie dziwi.

W pierwszych dwóch setach przyzwoicie zaprezentował się Szymon Drzazga. Kolejny bardzo dobry występ młodszych kadetów trenera Kellera: Piotra Szlęzaka i Mikołaja Karkowskiego.

Młodzi na tle starszych kolegów imponowali odwagą i boiskowym cwaniactwem. Niestety dobre akcje przeplataliśmy prostymi błędami. Parafrazując klasyka: "raz mieliśmy w głowie olej, a raz tylko frytki." Pierwsze dwa sety przebiegały pod nasze dyktando. W trzecim secie musieliśmy gonić wynik od stanu 1-8. Na szczęście skończyliśmy happy endem.

Skład: Wachowicz, Borowski, Szlęzak, Boguszewski, Gałązka, Drzazga, Milczarski (l), Golis (l), Karkowski.