Zasłużona, wywalczona wygrana na parkiecie przeciwników

Mazowiecka I Liga Kadetów, KPS Siedlce - MOS I 2-3 (28-26, 13:25, 25:20, 22:25, 12:15)

Niezwykle ciężki, wyrównany mecz. Obce parkiety przytłaczają energią przeciwników, toteż mało pewnie kadeci MOS I podeszli do pierwszego seta. Oddali inicjatywę przeciwnikom z boiska. Wynik pierszego seta28:26 świadczy o walce do końca. Opary niepewności opadły w drugim secie. To MOS dyktował grę kończąc go do 13. W trzecim secie ponownie trzeba było walczyć o każdy punkcik. Siatkarze z Rogalińskiej uznali wyższość  rywala. Przedostatni set należał również do zespołu MOS. Chcąc utrzymać pozycję lidera zespół MOSu musiał wygrać cały mecz. Postawili kropkę nad "i" w tie break'u 12:15. Trener Trzciński skomentował mecz: "dużo elementów wymaga jeszcze poprawy na treningach, nie jest to optimum naszych możliwości. Najważniejsze , ze utrzymujemy pozycję lidera".

Gratulacje dla zespołu i trenera Trzcińskiego.