Czym jeszcze może zaskoczyć nas zespół trenera Trzcińskiego ?

Loteria na boisku - Mazowiecka I Liga Juniorów, MOS II - UKS MDK I 3-2 ( 25:16, 18:25, 25:21, 23:25, 15:10)

To był trudny mecz z wieloma zwrotami akcji... Zapowiadało się na szybki wieczór po pierwszym secie wygranym przez zespół trenera Trzcińskiego do 16. Już w drugim secie role się odwróciły, duża liczba błędów własnych, silna zagrywka przeciwnika obnażyła nasz zespół, który doprowadził do wyrównania w setach do 1-1. W trzecim secie widać było równowagę w grze do 9 pkt. Dla odmiany silna zagrywka MOS, błędy tego elementu ze strony UKS MDK I Warszawa oraz dobra gra blokiem  duetu Ryszewski - Rubin i silny atak  wyprowadził nasz zespół na prowadzenie do stanu 17:13. Trener MDKu bierze pierwszy czas. Po przerwie Mosowiacy nie odpuszczają a Czyżak  podnosi wynik . Drugi czas dla MDK przy stanie 20:15 po którym MOS traci trzy punkty. Jest 20:18, mobilizacja MOS i koniec trzeciego seta 25:21. W czwartym secie prowadzenie MDKu do stanu 6:2. Trzypunktowe prowadzenie  MDKu aż do 12-ego punktu w secie. MDK powiększa  przewagę do 9 punktów. Przy stanie 11:20, w zespole trenera Trzcińskiego coś się przełamuje, zaczynamy odrabiać straty. Doganiamy rywali przy stanie 22:22. W końcówce zdobywamy 23 punkt, ale MDK nie odpuszcza i kończy set czwarty wynikiem 23:25. W piątym secie pierwszy punkt zdobywają Mosowiaki, ale zawodnicy MDKu nie odpuszczają. Przy stanie 5:3 czas dla MDKu. Powiększamy swoja przewagę do stanu 8:4, następuje zmiana boisk. MDK odrabia punkt za punktem do stanu 8:7. Trener Trzciński z kolei bierze czas. Od tego momentu utrzymujemy przewagę 1-2 punktową nad rywalami. Przy stanie 14:10 jesteśmy świadkami najdłuższej wymiany piłki w meczu, atak za atakiem ze strony MDKu i skuteczny blok MOS  przeciągają akcję. 15 punkt w piątym secie a zarazem kończący mecz zdobywa z ataku Rubin. Mecz kończymy wygraną 3-2.  Grę zespołu poddał reflekcji trener Trzciński już na odprawie z zespołem. Ta część zostanie tajemnicą zespołu a ciekawych zapraszamy na mecze na Rogalińską. Tam zawsze dużo się dzieje.

Skład zespołu MOS: H.Ryszewski, B.Rubin, K.Jędrzejczyk, M.Czyżak, M.Gawrzydek, K.Muszyński,  D.Zys, G. Sucharski, M.Szaniawski, M.Drobek, F.Maliszewski, J.Orlicz, K.Kulesza(libero), J.Borowicz (libero)