W drugim meczu reprezentacja Izraela U-17 pokonała 3:1 kadetów MOS Wola

Reprezentacja Izraela U-17, która przebywa na zgrupowaniu w Polsce rozegrała drugi mecz w hali przy Rogalińskiej. Tym razem goście odnieśli zwycięstwo i wygrali 3:1 z zespołem kadetów MOS Wola.

UMKS MOS WOla Warszawa kadet - Izrael U-17  1:3(14:25)(25:23)(13:25)(23:25)

Skład MOS Wola: Orlicz, Rubin, Gawrzydek, Sucharski, Ryszewski, Maliszewski, Borowicz (libero) oraz Jedrzejczyk, Kulik, Zys, Szaniawski, Drobek, Czyzak, Muszynski, Gadzinski, Kulesza K. (libero)

W drugim meczu w hali MOS-u goście z Izraela zrewanżowali się za wczorajszą porażkę i tym razem odnieśli zwycięstwo, pokonując kadetów MOS Wola trenera Kamila Trzcińskiego. Zespół z Woli robił dużo błędów własnych. Trener Trzciński w tym towarzyskim meczu sprawdził swoich wszystkich 16 zawodników.