Zaplanowane zwycięstwo zespołu trenera Kellera.

Mazowiecka I Liga Kadetów, MOS II - UKS Olimp Ostrołęka 3-2 ( 27:25, 25:12, 23:25, 23:25, 15:8).

Bardzo wyrównany pierwszy set, w zasadzie do końca seta goniliśmy rywali. W końcówce seta wyszliśmy na prowadzenie i zakończyliśmy wynikiem 27:25. Drugi set to przede wszystkim mnóstwo błędów zespołu UKS Olimp Ostrołęka i wygrana MOSu 25:12. Przy takim układzie meczu trener Keller w trzecim składzie daje możliwość zagrania wszystkim swoim zawodnikom. Set robi się wyjątkowo wyrównany i kończy zwycięstwem 23:25 dla Ostrołęki. W czwartym secie połowicznie wraca pierwszy skład, niestety ponownie kończy się set z wynikiem niekorzystnym dla zespołu Mos Wola. Jest 2:2 w setach. Zabawa się na tym etapie kończy. Trener Keller zaczyna piąty set w składzie od jakiego rozpoczynał mecz. Tie break kończy się zwycięstwem MOSowiaków, a cały mecz 3:2. Trener Keller potwierdza, po zakończeniu siatkarskiego spotkania: „założyłem, że pograją wszyscy zawodnicy”.

Skład zespołu MOS Wola: Bałdyga J., Bulira D., Dziura J., Gomułka B., Kajzer M., Karkowski M., Kolasa M., Krasnodębski J., Marcinkiewicz R., Skorżyński B., Szlęzak P., Tymiński J., Wojciechowski S.