Mazowiecka I Liga Juniorów, MOS II - KS Zawkrze Mława 3:1

Wygrana 3:1 ( 25:11, 25:23, 22:25, 25:23) podopiecznych trenera Kamila Trzcińskiego po huśtawce na boisku.

Pierwszy set zdecydowanie należał do młodych zawodników MOS-u. Górowali nad przeciwnikiem pod względem taktycznym jak również energii na boisku. Siatkarze KS Zawkrze Mława  w drugim secie nawiązali walkę z MOS-em, który zakończył się do -23. Trzeci set zdecydowanie należał do zawodników z Mławy. Przeważali zgraniem na boisku, grą w polu oraz pozytywną energią, która nosiła ich po parkiecie. Zawodnicy MOS przez cały set gonili w małych punktach swoich przeciwników z boiska. Siatkarze z Mławy jakby rozkęcali się z punktu na punkt. Czwarty set to długie minuty niepewności. Prowadzenie raz jednej, raz drugiej drużyny podnosiła atmosferę na Rogalińskiej i wzmagała doping zgromadzonych.