Młodsza drużyna młodziczek MOS Wola przegrała po walce w Węgrowie

Drugi zespół młodziczek MOS Wola (roczniki 1993-94) przegrał 1:2 swój pierwszy mecz w rozgrywkach mazowieckich w Węgrowie, z drużyną Czarni NIKE Wegrów.

W sobotę 21 października rozpoczęły swoje rozgrywki młodziczki z II zespołu.
Pierwszy mecz rozegrały na wyjeździe w Węgrowie, a miał on bardzo zmienny przebieg. Po
pierwszym stosunkowo gładko przegranym secie do 12,  w drugim od początku inicjatywę i
przewagę miały nasze dziewczęta i wygrały do 20.
Ostatni trzeci set składał się jakby z dwóch odsłon. Początek to zdecydowana dominacja MOS-u i prowadzenie 9:2. Niestety w tym momencie coś się zacięło w graniu dziewcząt i ostatecznie przegrały 13:15.

Warto zaznaczyć, że Młodziczki II to są same dziewczęta z rocznika 93 i 94 i był
to ich pierwszy rozegrany mecz w tym składzie. Dziewczęta wyszły na boisko bardzo
spięte i zestresowane co było widać podczas całego spotkania.

Czarni "Nike" Węgrów - UMKS MOS Wola 2:1 (-12;20;-13)

Skład MOS-u Wola : Anna Suska (kapitan), Aleksandra Otto, Joanna Moczulska, Klaudia
Szymczak, Agata Dąbrowska, Marta Stypułkowska, Sarnecka Katarzyna, Brodziak Joanna
(libero), Kowalewska Karolina, Aneta Pietrzyńska, Monika Włudarska.