Kolejne zwycięstwo Młodziczek MOS-u w Półfinałach Mistrzostw Polski

Zakończyły się półfinały Mistrzostw Polski Młodziczek.

W dniu dzisiejszym odbyły się dwa spotkania, w pierwszym TKS REDA Ciechocino pokonała 2:1 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn. Wygrana w tym spotkaniu bardzo zbliżyła ich do Finałów Mistrzostw Polski. Aby uzyskać awans nasze młodziczki musiałyby przegrać 2:0 z SPS Zbąszynek. Wszystkie nadzieje na awans zespołu z lubuskiego  rozwiały się po pierwszym secie, przegranym 25:20.

Zwycięstwo w tym spotkaniu młodziczkom MOS-u nie przyszło łatwo. Po wygranej w pierwszej partii w nasze szeregi wkradła się niedokładność, która przyczyniła się do porażki w drugim secie.  O wygranej w całym spotkaniu decydował tie-break, w którym wróciliśmy na odpowiednie tory, pokonując rywalki 15:8. Z pierwszego miejsca w grupie, z kompletem zwycięstw awansujemy do Finałów Mistrzostw Polski.